#106Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
#836Een eikenhouten bidstoeltje met halfrond blad, gedragen door vier zuiltjes. Omstreeks 1800.
Un meuble de prière en chêne avec une tablette en demi cercle, portée par quatre colonnes.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 30 / 50 -
#772Een paar messingen kandelaars in gotisch-romaanse stijl.
#155Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
#42Een lot grafiek:- “Flying cloud”. Een Engelse prent.- “Baasrode veer”. Lithografie. Genummerd 39/100.- Guy Stas. “Dorpsplein Kortrijk - Dutsel”. Gesigneerd en genummerd 18/50.- Jelle. “Catharina van Alexandrië”. Gesigneerd en genummerd 18/30.
Lot d’estampes:- “Flying cloud”. Estampe anglaise.- “Baasrode veer”. Litho. Numérotée 39/100.- Guy Stas. “Place de village Kortrijk-Dutsel”. Signée et numérotée 18/50.- Jelle. “Catherine d’Alexandrie”. Signée et numérotée 18/50.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#647Een terracotta paard naar een voorbeeld uit de Tangperiode. Zonder poten.
#480Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120