Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#312
“Paardenkar bij een woonst”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Char devant une maison”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#380
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600/800 -
#255
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en twee South Sea parels van 11,8 mm.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct et de deux perles du Pacifique de 11,8 mm.No longer availableDim. 12,90 gEstimate: € 750/850 -
#949Totoya HokkeiPeriod: 1780-1850
Surimono. “Houtvester”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
Surimono. “Le forestier”. Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#155
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1500/1700 -
#567
Een zeshoekige vaas van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met een decor van planten en voorwerpen in reliëf.
Vase hexagonale en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine. Décor de plantes et d’objets en relief.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 220/240 -
#986
Een ronde gefineerde salontafel met marmeren blad, rondom versierd met porseleinen plaquettes. Lodewijk XVI-stijl.
Table de salon ronde en bois de placage de style Louis XVI. Tablette en marbre entourée de plaquettes en porcelaine.No longer availableDim. Ø 81 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#344
Een kolompendule in Napoleon III-stijl met vier getorste zuiltjes en met inlegwerk van messing en paarlemoer. XIXe eeuw.
Pendule à colonnes Napoléon III portée par quatre colonnettes torsadées. Base et coiffe incrusté de laiton et de nacre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/220 -
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 336 x 120 cmEstimate: € 100/160 -
#509
Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handgreep in de vorm van een draak.
Canne chinoise en bois sculpté à manche en forme de dragon.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 85/100 -
#724
Een Japans album van zwartgelakt hout met ingebouwde muziekdoos.
Album japonais en bois noirci, l’intérieur muni d’une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 100/140