Similar lots by type
-
#716
Eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#545,1
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.
Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 200/300 -
#737
Een houten presenteerdoos in Arabische stijl ingelegd met been, parelmoer en diverse houtsoorten.
Boîte de présentation en bois de style arabe incrustée d’os, de nacre et de différentes sortes de bois.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#717
Een Afrikaans houten masker. Kwele, Congo Brazzaville.
Masque en bois. Kwele, Congo Brazzaville.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#762
Een kruidenrek van gesculpteerd hout. We voegen er een brievenhouder aan toe.
Etagère murale en chêne. Nous joignons un porte-lettre.No longer availableDim. H 62 cmEstimate: € 40/60 -
#637
Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#108
“Madonna met kind”. Een beeld van gepolychromeerd hout. Begin XXe eeuw.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#713
Een Kifwebemasker. Songje, D.R.C.
Masque Kifwebe. Songje, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/140 -
#91
Een wandklok van gedreven geel koper in barokke stijl met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en cuivre repoussé de style baroque. Cadran émaillé aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#568
Twee balustervaasjes en een hondje van cloisonné op messing.
Deux vases balustres et un petit chien en cloisonné sur laiton.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#31
Een kaartendoosje van wortelhoutfineer met een ingelegd decor van speelkaarten. Slijtage.
Etui à cartes de jeux en placage de ronce. Décor incrusté représentant des cartes. Usures.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20/30 -
#615
Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#648
Een wandversiering van gesculpteerd hout met sporen van polychromie. XVIIde eeuw.
Décoration murale en bois sculpté aux traces e polychromie. XVIIe siècle.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#569
Indische batik met personages. Zijde.
Batik de l’Inde aux personnages. Sur soie.No longer availableDim. 46 x 79 cmEstimate: € 20/30 -
#104Albert Gregoire
“Vissersschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 260/300 -
#441
Een bloemstuk van diverse soorten jade.
Bouquet de fleurs en différents sortes de jadéite.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#623
“Vrouwenportret”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening en ‘48
“Portrait de femme”. Technique mixte. Porte une signature et ‘48.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#587
Een ivoren groep, bestaande uit een wijze op een hert en met twee kinderen. Samen met een achtergrond in de vorm van een rotsmuur, geplaatst op een gebeeldhouwde houten sokkel. China, eerste helft XXe eeuw.
Groupe en ivoire comprenant un sage sur un cerf accompagné de deux enfants. Avec l’arrière plan en forme de rocher placé sur un socle en bois taillé. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 550/750 -
#293Henri Martin
Twee kleine glazen vaasjes met een handgeschilderd decor van zeilboten. Gesigneerd.
Deux petits vases en verre à décor de voiliers peints à la main. Signés.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 80/90 -
#388
Een lot diverse beeldjes van biscuit, porselein, hout enz.
Lot de statuettes diverses en biscuit, porcelaine, bois etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#243Val St-Lambert
20 kleine schaaltjes met tekens van de dierenriem in kristal, met een vergulde metalen omlijsting. Vergezeld van een grote ronde schaal van geslepen kristal met vergulde metalen omlijsting en van een dito dubbel snoepschaaltje met verguld koperen montuur met bovenaan een zwaan. Alle stukken gemerkt.
20 petits plats aux signes du zodiaque en cristal encadrés de métal doré. Accompagnés dun grand plat rond en cristal taillé encadré de métal doré et d’un plat à frandises semblable monté en cuivre doré et surmonté d’un cygne. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#419
“Zicht op de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Genummerd 213/350.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre de Saverys. Numérotée 213/350.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#428
Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.
Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 900/1000 -
#475
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#233Louis Van Cutsem
Een mannenhoofd van terracotta. Gesigneerd.
Tête d’homme en terre cuite. Signée.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 50/80