Similar lots by type
-
#409Van Kerkhove“Zomers straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue estivale sur la rue”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 35,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#332“La promenade du matin”, “La promenade du soir”, “Rose et Colas” & “Mythologische scène”. Vier oude lithografieën.
“La promenade du matin”, “La promenade du soir”. “Rose et Colas” et “Scène mythologique”. Quatre lithographies anciennesNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#272Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Begijnhofkerk in de sneeuw”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Eglise de béguinage sous la neige”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 40 cmEstimate: € 25 / 40 -
#469Willem Vermandere“De verzoener”. Een linosnede. Artiestenproef, gesigneerd.
“Le réconciliateur”. Linogravure. Epreuve d’artiste signée.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1039Floris Jespers“Harlekijn”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
”Arlequin.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#707“Zonneland”. Een lot schooltijdschriften. Complete reeks oktober 1656 - december 1962.
”Zonneland.” Un lot de magazines écoliers. Série complète octobre 1956- décembre 1962.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#369“Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Een herdruk van een ets naar een werk van Rubens. Uitgereikt door toenmalig Antwerps burgemeester Schroyens in het Rubensjaar 1977.
“Mijn vermakingen zijn met de mensenkinderen”. Une réédition d’une eau-forte de Rubens. Emise par Mme Schroyens, maire d’Anvers lors de l’année Rubens 1977.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#742“Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.
”Château fort et fontaine.” Une gravure sur bois. Signée datée ‘53 et numérotée 20/30 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#302“Le baiser à la dérobée” & “Les serments du berger”. Twee lithografieën.
“Le baiser à la dérobée” et “Les serments du berger”. Deux lithographies.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 40 / 80 -
#739Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“De rede van Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 29/350 buiten de plaat.
”La rade d’Anvers.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/350 hors planche.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#292Goezu‘Mirador de chasse’. Een ets. Genummerd 2/35 en gesigneerd buiten de plaat.
“Mirador de chasse”. Eau-forte. Numérotée 2/35 et signée hors planche.No longer availableDim. H: 43,5 cm; B: 57 cmEstimate: € 55 / 65 -
#462Nick Andrews“Death warmed up”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 121/260 en gedateerd 2013.
“Death warmed up”. Eau forte en couleurs. Signée, numérotée 121/260 et datée 2013.No longer availableDim. 17 x 13,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#319Julien CélosPeriod: 1884-1953“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 005/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 005/350 hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 53,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#752Felix Labisse“Naakt”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nu.” Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#362Alfred Van Neste“Begijnhofpoort” en “Binnenhof”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk genummerd 218/350 & 75/350.
“Porte de béguinage” et “Cour intérieur”. Deux eaux fortes. Signées hors planche et respectivement numérotées 218/350 et 75/350.No longer availableDim. 25,5 x 19,5 & 27 x 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#9Henri Schaefels“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#10Omega GenèveEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#962Paul Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/80 buiten de plaat.
”Composition.” Une lithographie. Signée et numérotée 5/80 hors planche.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 70 / 100 -
#152Hans KitslaarPeriod: °1944“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#22Een paar oude ingekleurde Franse prenten.
Paire d’estampes anciennes en couleur. Travail français.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#389Een groot lot prenten, waarbij een bundel uit de reeks ‘Cries of London’ met vier ingekaderde exemplaren, enkele losse oude modeprenten, drie ingekaderde reproducties van Franse prenten en een kalender.
Lot d’estampes dont une suite de la série “Cries of London” dont quatre exemplaires encadrées, quelques planches de mode dépareillées, trois reproductions encadrées d’estampes françaises et un calendrier.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#964Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau-forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#322“La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” & “La noce au chäteau”. Drie lithografieën.
“La fuite à dessein”, “Le menuet de la mariée” et “La noce au château”. Trois lithographies.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#889Edgard BytebierPeriod: 1875 - 1940“Kerk te Itterbeek”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1920 buiten de plaat
”Eglise à Itterbeek.” Une lithographie. Signée et datée 1920 hors planche.No longer availableDim. 64 x 44 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#926Twee verschillende fauteuils à la reine van gesculpteerd notenhout in Régencestijl. We voegen er een bankje en een ronde salontafel aan toe.
Deux différents fauteuils à la reine en noyer sculpté de style Régence. Nous ajoutons une banquette et une table de salon ronde.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#1058Een terrine van monochroom wit porselein. Zonder lepel.
Terrine en porcelaine monochrome blanche. Sans louche.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#105Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,33 ct. en twee grijze Tahitiparels van 10,6 mm.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,33 ct et de deux perles de Tahiti grises de 10,6 mm.No longer availableDim. 14,30 gEstimate: € 700 / 800 -
#1061Een kleine Chinese dekselvaas met een blauw en wit drakendecor, gemonteerd als lamp. Letsel en restauratie.
Un petit vase chinois à couvercle en blanc et bleu, décor de dragons, monté en lampe. Quelques dégâts. A été restaurée.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#419Willem DolphynTwee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.
“Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 60 / 80 -
#890Staandertje met vier gepolijste notenhouten vouwtafeltjes. Bladen 40 x 35 cm en met afgeronde hoeken.
Un socle et quatre petites tables pliantes en noyer. Tablettes de 40 x 50 cm et coins arrondis.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#32“Applaudisserende man met kraag.” Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.B.’
“Homme au grand col applaudissant”. Huile sur panneau. Monogrammé C.B.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#70Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 250 / 350 -
#661Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#552“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd Roger Dewint.
“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Technique mixte sur papier. Signée Roger Dewint.No longer availableDim. 108,5 x 71,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#1091Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#746KazakEen oude handgeknoopte loper van wol. Yomud decor.
Couloir ancien en laine. Noué main. Décor Yomud.No longer availableDim. 436 x 100 cmEstimate: € 50 / 80

