Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een replica van een oude verrekijker en een vergrootglas.
Een replica van een oude verrekijker en een vergrootglas.
Een replica van een oude verrekijker en een vergrootglas.

Een replica van een oude verrekijker en een vergrootglas.

Une réplique de vieilles jumelles et une loupe.
Dim. h: 17 cm
SKU: 9903210011.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #11
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #286

    Een notenhouten lavabomeubeltje met spiegeltje onder het klapblad. Zonder recipiënten.

    Un meuble de lavabo en noyer avec un miroir sous le dessus. Sans récipients.
    No longer available
    Dim. 97 x 62 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534

    Tchokwe beeld van een moeder met een kind, een voorraadpot op het hoofd. De pot gedragen door vier personages en met een vrouwenhoofd als dekselknop.

    Statue Tchokwe d'une mère avec un enfant, un pot de provisions sur la tête. Le pot porté par quatre personnages et avec une tête de femme comme fretel.
    No longer available
    Dim. H.90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127
    Wellner

    Een bestekkoffer met verzilverd metalen bestek. 12 grote messen, grote lepels en grote vorken. 9 kleinere vorken en messen, 12 koffielepels en dessertvorken.

    Un étui à couverts avec couverts en métal argenté. 12 grands couteaux, grandes cuillères et grandes fourchettes. 9 petites fourchettes et couteaux, 12 cuillères à café et fourchettes à dessert.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #694

    Maniokstampende Afrikaanse vrouw met kind.

    Femme et son enfant africains préparant le manioc.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #217

    Vier diverse doosjes van massief zilver, geciseleerd of geniëlleerd, waarvan drie poederdoosjes en een andere. Iran en Noord-Afrika, medio XXste eeuw.

    Quatre boîtes diverses en argent massif, ciselées ou niellées, dont trois sont des boîtes à poudre et une autre. Iran et Afrique du Nord, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 240 g brut - Ø 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #2

    Een zeer gevarieerd lot boeken, folders e.d. w.o. “La Wallonie, revue mensuelle de littérature et d’Art”. Tweewekelijks mengelwerk, eerste jaargangen, einde XIXde eeuw. En vele andere.

    Un lot très varié de livres, dépliants, etc., dont La Wallonie
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #361

    Een reeks van vijftien tegels met een blauw bloemendecor. Belgische productie. Eén met gerestaureerd hoekje.

    Une série de quinze carreaux à décor floral bleu. Production belge. Un avec un coin restauré.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #158

    “Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.

    Centurion romain . Une statue en bronze d'après une œuvre de A. Carrier.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #238

    “Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug de Seyn. Ed. Bieleveld, Brussel. Gesigneerd.

    Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug de Seyn. Ed. Bieleveld.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #579

    Een vaas van kwikglas en smeedijzer.

    Un vase en verre au mercure et en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #169
    Simonne Beardswood

    “Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    ”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.
    No longer available
    Dim. 73 x 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #473

    “Moeder Gods”. Reisicoontje met email.

    Mère de Dieu . Icône de voyage avec email.
    No longer available
    Dim. 12 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More