Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een replica van een XVIe eeuwse rapier.
Een replica van een XVIe eeuwse rapier.

Een replica van een XVIe eeuwse rapier.

Une réplique d'une rapière du 16ème siècle.
Dim. l: 110 cm
SKU: 2004210221.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #242

    “Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #103

    Een bronzen kreeft.

    Un homard en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #549

    Een grote kraagvaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Un grand vase à col en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #47
    Goebel, Germany

    “Playmates”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 53/0.

    Camarades de jeux . Un groupe de biscuits multicolores de la série par M. I. Hummel. Marqué en bas. No 53/0.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #372

    Een lot van vijftien promotionele pennenmesjes in kader.

    Un lot de quinze couteaux de poche promotionnels dans un cadre.
    No longer available
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 75 / 85
  • #271
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt. Lichte randschade.

    Une section de cristal double taillé et vert. Marquée. Légers dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #426

    Een antieke eikenhouten armstoel in renaissancestijl met getorste spijlen en bekleed met tapisserie.

    Fauteuil ancien en chêne de style renaissance à barreaux torsadés et recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304

    “Sa Majesté Albert, Roi des Belges”. Een lithografie door Charles Bernier naar Detilleux.

    Sa Majesté Albert, Roi des Belges”. Litho par Charles Bernier d’après Detilleux.
    No longer available
    Dim. 59 x 43 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #620
    Val St. lambert

    Een grote vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. Onderaan gemerkt. Zeer lichte randschade.

    Un grand vase en cristal incolore et bleu taillé. Marqué en bas. Très léger dommage sur les bords.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #349

    “Domus Hansae Teutonicae - Oosterhuis, Antwerpen”. Een gravure van Joan Blaeu.

    Domus Hansae Teutonicae - Oosterhuis
    No longer available
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #395
    Eichwald, Oostenrijk

    Een paar vierkante vazen van porselein met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt. Een met beschadiging aan de binnenrand bovenaan.

    Une paire de vases carrés en porcelaine à décor multicolore et doré. Marqué en bas. Un avec des dégâts au bord intérieur en haut.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #72
    J. M. Bach

    “Vrouw met mand in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Femme au panier dans un paysage . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More