#557Een gepolychromeerde houten tempelleeuw.
Un lion de temple en bois polychrome.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 250 / 350 -
#682“Germania Inferioris sive Belgi...” Kleurenets.
#189Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Vissersboten bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche à la tombée de la nuit . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 350 / 550 -
#36Een paar gefineerde Engelse drieladenkastjes.
#437Tchokwé masker versierd met schelpen en veren. DRC.
#286Een houten bibliotheektrapje met vier laden, afgewerkt met kalfsleer.
#650WiskemannTwaalf verzilverd metalen onderborden. Gemerkt.
#372Een lot van vijftien promotionele pennenmesjes in kader.
#256Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.
Miroir mural sculpté à décor de fleurs dans le blason. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 52 x 29 cmEstimate: € 130 / 150 -
Portrait d'un jeune homme . Une miniature peinte à la main dans un cadre Boulle avec cuivre et tortue sur ivoire.No longer availableDim. 13 x 10 cm (kadertje)Estimate: € 90 / 110