Similar lots by type
-
#153
Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.No longer availableDim. 76 cmEstimate: € 200/300 -
#161
“Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.
”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#171
Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 1000/1800 -
#567
“Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.
”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200/300 -
#596
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met tweekleurig inlegwerk. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne décorée d’incrustations bicolores. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 200/300 -
#813
Een oude regulateur, met een met messing omringde wijzerplaat en slinger en bovenaan getooid met een steigerend paard in het opzet.
Régulateur ancien à cadran et balancier entourés de laiton. Surmonté d’un cheval.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#588
Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400/600 -
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/400 -
#608
Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.
Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1700/2000 -
#261
Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#183
Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300/400 -
#163A. Bouny
Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.
Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#135Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#197
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 440/480 -
#228
Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Une petite pendule de table en bronze et verre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150/180 -
#137
“Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.
”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/160 -
#187
“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.
”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 460/500 -
#587
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200/300 -
#378
Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/60 -
#804
Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.
Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/400 -
#213
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#188
Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#157
Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.
Un tigre assis en bronze polychrome.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 220/280 -
#595
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460/500
Other lots in this auction
-
#554
“Zuiders landschap”. Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram: M.L.
”Paysage du Midi”. Techniques mixtes sur papier. Porte le monogramme: M.L.No longer availableDim. 54 x 48 cmEstimate: € 250/350 -
#572
Perzische tekening. Tijdperk Safawide.
Un dessin persan. Période Safawide.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#356
Een mahonie houten bureaustoel in retour-d’Egyptestijl versierd met twee zittende sfinxen en bronsbeslag en bekleed met leder. Bekleding te vervangen. XIXe eeuw.
Une chaise de bureau en acajou de style retour d’Egypte, décoration de deux sphinx et ornements en cuivre, revêtement en cuir. Revêtement à remplacer.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#433
Een lot XIXe eeuwse boeken, waaronder de “Memoires du Duc de St-Simon”. Hachette, Paris, 1862 en vele anderen.
Un lot de livres du XIXième siècle, dont “Mémoires du Duc de St-Simon”. Hachette, Paris , 1862.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#304W. Bieger
‘Herberginterieur’ . Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur d’auberge”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#796
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee laden.
Un petit meuble d'appoint en chêne à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 20/25 -
#648
Twee Chinese hoofdjes van terracotta.
Deux petites têtes en terre cuite de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120/160 -
#505
Een grote partij in elkaar passende schakels van bruin en kleurloos glas. Italië (?), jaren ‘60 - ‘70. 2 dozen.
Un grand lot de maillons en verre incolore et brun. Italie. Années 60-70. Deux boîtes.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#659
Een serie van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Une série de quatre fauteuils en noyer, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#382
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#805
Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.
Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.No longer availableDim. 60 x 258 cmEstimate: € 300/400 -
#778Val St. Lambert
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een drageoir en een blauw vaasje. Allen gemerkt.
Un lot d’objets en cristal taillé, comprenant un cendrier vert, un drageoir, et un petit vase bleu. Portent une marque.No longer availableEstimate: € 60/100