Similar lots by type
-
#347Een paar indrukwekkende kandelaars van verzilverd koper met vijf lichtpunten en versierd met florale motieven.
Paire de grands candélabres en cuivre argenté à cinq lumières et décoré de fleurs stylisées.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#445Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.
Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#769Een godslamp van verzilverd koper. Binnenin met olielamp met glazen reservoir.
Lampe de sanctuaire en cuivre argenté. L’intérieur en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#282Serie van zes borden van wit porselein, versierd met zes verschillende bloemendecors, met de hand geschilderd. Vergulde gechantourneerde randen. Meissen, begin XXste eeuw, gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur, tweemaal doorstreept.
Suite de six assiettes en porcelaine blanche décorées de différents bouquets de fleurs peints à la main. Bords chantournés. Meissen, début XXe siècle, marquées aux épées croisées en bleu sous couverte, barrées deux fois.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#741Boom van gesmeed koper.
Arbre en cuivre forgé.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 100 / 160 -
#411Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#709Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.
Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#177Messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekige voet met engelenkopjes. XIXde eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Bougeoir d’église en laiton de style baroque. Base triangulaire aux têtes d’angelots. XIXe siècle. Monté à l’électricité.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#473Een brasero van rood koper met deksel, versierd met wapenschilden.
Brasero en cuivre rouge et son couvercle. Décoré d’armories.No longer availableDim. Ø: 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#148Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een meerkleurig decor van pioenrozen en vogels op zwarte fond.
Paire de vases balustre en cuivre jaune cloisonné. Décor polychrome de pivoines et d’oiseaux sur fond noir.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#331Een tafellamp met vijf lichtpunten en een staande asbak van geel koper.
Lampe de table à cinq lumières, ainsi qu’un cendrier sur pied en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 70 & 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#648Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#422Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#489En paar geelkoperen olielampen.
Paire de lampes à huile en cuivre jaune.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#57Een lot van vier beeltenissen van Napoleon van zamak en koper.
Lot de quatre représentations de Napoléon en régule et cuivre.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#271“Adam”. Een beeld van groengepatineerd brons op sokkel van zwart marmer naar een werk van Aug. Rodin.
“Adam”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. D’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 53 xmEstimate: € 200 / 240 -
#195Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 7,17 gEstimate: € 800 / 1000 -
#554Een Shiva Lingam van brons. Indisch werk.
Shiva Lingam en bronze. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#263Gustave Van VaerenberghEen boerenmeisjesbuste van meerkleurig gips. Gesigneerd en genummerd achteraan.
Buste de jeune paysanne en plâtre polychrome. Signé et numéroté au verso.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale fancy diamant van ± 0,91 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct et un “fancy diamond” central de ± 0,91 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#641Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.
Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#753Twee piëdestals in de vorm van Indische olifanten van meerkleurig aardewerk.
Deux piédestal en forme d’éléphants indiens en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#38Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt. Schilfer.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque. Eclat.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#750Een messingen samovar.
Samovar en laiton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 60 -
#502Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Charmezangeres”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Chanteuse de charme”. Technique mixte. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#31Een dame en een man met kip van meerkleurig en verguld aardewerk.
Femme et homme avec une poule en faïence polychrome et doré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66Een gebeeldhouwde eikenhouten Lodewijk XV bijzettafel met gebogen poten. Mooi versierde gordel in reliëf. XIXde eeuw.
Table d’appoint en chêne sculpté de style Louis XV. Ceinture décorée en relief et pieds cabriolets. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 250

