Other lots in this auction
-
#490
“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250 / 350 -
#289R. Vermeylen
“Zomer in het dorp”. Olieverf op board. Gesigneerd.
L'été au village . Huile à bord. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#326
Een grote trom.
Une grosse caisse.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#158Delvaux, Bruxelles
Een grote bruin lederen flapbag, model ‘Louise Baudrier’.
Un grand sac à rabat en cuir marron, modèle Louise Baudrier .No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 350 -
#682Louis ArtanPeriod: 1837 - 1890
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte schade. Op te frissen.
Marine . Huile sur toile. Signé. Léger dommage. A rafraîchir.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 120 / 180 -
#570
Twee handgeknoopte wollen karpetjes en een bidkleedje.
Deux carpettes et un tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 122 x 74; 110 x 63 & 160 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92
“Latems landschap”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbaar handtekening.
“Paysage de Laethem”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 58 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#649Jean CarzouPeriod: 1907 - 2000
“L’automne”. Een lithografie. 1965. Gesigneerd en genummerd 22/120 buiten de plaat.
L'automne . Une lithographie. 1965. Signée et numérotée 22/120 hors planche.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#622Vasso Tseka
“Imaginair landschap”. Pastel en gemengde techniek. Gesigneerd.
“Paysage imaginaire”. Pastel et technique mixte. Signé.No longer availableDim. 88 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462
“Moderne compositie”. Pastelkrijt op papier. Zonder signatuur.
Composition moderne . Craie pastel sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 95 x 116 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. IFSI. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,46 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,60 ct. IFSI. Et de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1,46 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#166
Een fijn gebeeldhouwde neo-barokke vierdeurskast naar Antwerps voorbeeld. Omstreeks 1900.
Une armoire néo-baroque à quatre portes finement sculptée d'après un exemple anversois. Vers 1900.No longer availableDim. 140 x 160 x 48 cmEstimate: € 300 / 500