Other lots in this auction
-
#32Jozef Heymans“De landbouwer”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”L'agriculteur”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#631Een zeshoekige vaas van cloisonné op brons met een decor van bloemen en vogels en met ringen als handvatten. Onderaan gestempeld. Omstreeks 1900.
Un vase hexagonal en cloisonné sur bronze au décor de fleurs et oiseaux , les manches en forme d’anneaux.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 140 -
#432Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.No longer availableDim. 149 x 94 & 119 x 83 cmEstimate: € 30 / 60 -
#462“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een monogram: GVV.
”Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme: GVV.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685Een dekseldoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de hofhouding op het deksel en vruchten op gouden fond op het recipiënt. Onderaan gemerkt.
Une boîte à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de la court sur le couvercle, et décor de fruits sur fond jaune sur le récipient. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#578“Man met perziken”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw. Met houten sokkeltje.
”Homme et pêches”. Okimono en ivoire finement sculptée. Premier quart du XXème siècle. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 260 / 320 -
#272L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#251Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.
Une garniture de cheminée trois pièces en régule avec un décor de personnages, allégorie de la récolte.No longer availableEstimate: € 140 / 220 -
#34Paule Wolvens 1896-1977“De Pianiste”. Litho. Gesigneerd en genummerd 27/70.
”Le pianiste”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/70.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#129Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“La Meuse à Commercy”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La Meuse à Commercy”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#349Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Quatre gravures du XVIIIème siècle par Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#451“Garuda en andere godheden”. Een groep van gesculpteerd tropisch hout.
”Garuda et autres divinités”. Un groupe en bois dur exotique sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50

