#395
Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Un fauteuil Édouardien, décoration de incrustés.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#461
Een schemerlampje met een spekstenen lampenvoet in de vorm van een balustervaasje. Lichte beschadiging.
#31Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#547
#303
Glazen vaas met een reliëfdecor in de geest van Montjoie.
#125
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et de rubis baguettes ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 15,15 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#570
“Oude man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Vieil homme”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#47
Een koekoeksklok van gebeeldhouwd perenhout. Zwarte woud.
#117
“Mensenfiguur met vogelkop”. Een bronzen beeldje op rood marmeren sokkel.
#284See by Chloe
Een lederen handtas met bijpassende geldbeugel.
#339
Drie reproducties van iconen, waarbij één met Sterling zilveren riza.
#378Roger Avermaete
“Masereel”. Ed. Mercatorfonds 1976.
”Masereel”. Ed. Mercatorfonds 1976.No longer availableEstimate: € 30 / 50