#12
Een map met affiches e.d. Voor een tentoonstelling van Goezu in de Zwarte Panter te Antwerpen in 1981 en “Vic Gentils en zijn Rubens” (1977). Guy Van den Bulcke (°1931), Litho met ref. naar Mondriaan en de derde wereld, gesigneerd. Vijf repro’s van zichten op Antwerpen door diverse kunstenaars.
A folder with posters, etc. For an exhibition of Goezu in the Zwarte Panter in Antwerp in 1981 and “Vic Gentils and his Rubens” (1977). Guy Van den Bulcke (°1931), Lithograph with ref. to Mondrian and the third world, signed. Five reproductions of views of Antwerp by various artists.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#608Murano
#291Wasmuel
#290
#353
Twee vissen in blauw en geel Murano glas.
#667
Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
#416Shiraz
Een wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 50/60 -
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#279Louis Van Noordt
#437
#609Salvador Dali
“Lady Godiva”. Litho. Gesigneerd en 71/250 buiten de plaat.
Lady Godiva. Lithograph. Signed and 71/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 25Estimate: € 200/220