#526Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#44Een map met etsen, houtsneden, tekeningen van diverse kunstenaars, waaronder Jozef Cornelis, Gerard Gaudaen, Van Giel, Jules van Ael, Gustaaf De Bruyne, Guido Mariman, Frank-Ivo Van Damme, Julien Severin, Leon Lommaert enz. Vaak met als thema Uilenspiegel.
A folder with etchings, woodcuts, drawings by various artists, including Jozef Cornelis, Gaudaen, Van Giel, Jules van Ael, Gustaaf De Bruyne, Guido Mariman, Frank-Ivo Van Damme, Julien Severin, Leon Lommaert, etc. Often with the theme of Ulenspiegel .No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#390Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
#638Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.No longer availableDim. h 33cmEstimate: € 75 / 100 -
#160Een 18 karaat witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale robijn cabochon van +- 4 ct.
An 18 carat white gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.30 ct. and a central ruby cabochon of +- 4 ct.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 1200 / 300 -
#108Edmond LevêquePeriod: 1814-1864“Le Pêcheur” gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van visser met vismand, gesigneerd onderaan op voet “Lévêque”.
“Le Pêcheur” patinated bronze sculpture depicting a fisherman with a fishing basket, signed at the bottom of the foot “Lévêque”.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200 / 300 -
“Green lane in fall.” Oil on canvas. Signed. Dated '52.No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#295Drie protectiedekens uit W.O. II. “Against sprayed blister gases”. Gedateerd 5 december 1944.
Three protection blankets from WWII. “Against sprayed blister gases”. Dated December 5, 1944.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#555Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#169A Edmonson“Zeezicht van op duinen”, schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Edmonson”.
"Sea view from the dunes", painting oil on canvas, signed at the bottom "Edmonson".No longer availableDim. 68 x 98cmEstimate: € 80 / 120