Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een retro bureaulamp van metaal.

Een retro bureaulamp van metaal.

Une lampe de bureau en métal. Retro.
Dim. h:65 cm
SKU: 1906180301.
Category: Verlichting.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #301
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #450

    Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #470

    Een koperen luchter met glazen kapjes.

    Un lustre aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #138

    Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.

    Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 88 m
    Estimate: € 240 / 320
  • #809

    Een bronzen hanglantaarn.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #644

    Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #560

    Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.

    Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #782

    Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.

    Un lustre Mazarin à huit bras.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #842

    Een hallustertje met drie lichtpunten, gedragen dor kariatiden en met een albasten coupe.

    Un petit lustre de vestibule à trois points lumineux, porté par des cariatides, et avec une coupe en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #397

    Een grote industriële lamp.

    Grande lampe industrielle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #331

    Een reeks van vijf lichtarmaturen van metaal en glas, versierd met druppelvormige pendeloques.

    Une série de cinq luminaires en métal et verre, décoration de pendeloques en forme de gouttes.
    No longer available
    Dim. h:34 cm en h:26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #313

    Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.

    Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.
    No longer available
    Dim. h:40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #435

    Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.

    Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.
    No longer available
    Dim. H. 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #716

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #698

    Een paar leeslampen.

    Une paire de lampes de lecture.
    No longer available
    Dim. h.59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #813

    Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.

    Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.
    No longer available
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #231

    Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h:80 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #420

    Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.

    Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #178

    Een paar Art Deco tafellampen.

    Un paire de lampes de table Art Déco.
    No longer available
    Dim. h.68 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #836

    Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.

    Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 75 & 85 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #97

    Vier bronzen appliques met telkens twee lichtpunten en bovenaan versierd met een schelp.

    Quatre appliques en bronze à deux points lumineux et décoration de coquillage au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #67

    Een deels zwartgelakte en verguld kandelaar in empirestijl. Eén bobeche opnieuw te bevestigen.

    Un chandelier partiellement en laque noir et dorure, style Empire. Une bobèche doit être rattachée.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #381

    Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.

    Une paire de chandeliers, représentation d’Adam et Eve.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #361

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee vierhoekige schalen en twee verschillende kanne, waarvan één gemerkt van Sèvres.

    Un lot de cristal et verre, comprenant deux plats carrés, deux verseuses dont une portant la marque de Sèvres.
    No longer available
    Dim. h:23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #839
    Christalerie Laeken

    Een glasservies van kleurloos kristal met gouden versieringen, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, aperitiefglazen en borrelglazen op voet. Telkens 8 stuks. Evenals een karaf en vier borreltjes.

    Un service à verres en cristal incolore et décorations dorés, comprenant verres à vin rouge, verres à vin blanc, verres à apéritif sur pied et petits verres à schnaps. Pour 8 convives.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #33

    Een lot van twee grote bollen en een kleinere, resp. van oranje en zwart marmer. We voegen er twee zwart marmeren staandertjes aan toe. (Eén voet beschadigd).

    Un lot de deux grandes boules et une boule plus petite, en marbre orange et noir. Nous ajoutons deux socles en marbre noir ( un pied porte un dégât.)
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 10 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #125

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #685

    Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.

    Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 31 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #714

    Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.

    Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #765

    Een gefineerd nachtkastje met een deurtje, een lade en een groen marmeren blad (blad gebroken).

    Une table de nuit, bois de placage a une porte et un tiroir et une tablette en marbre vert (tablette cassée).
    No longer available
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #358

    Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.

    Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #369
    Goldscheider

    “Windhond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Lévrier”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #197
    Otto Eerelman
    Period: 1839 - 1926

    “Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd

    ”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #488

    Een Chinese Wijze op fo-hond in Blanc de Chine.

    Un sage chinois sur un chien Pho, Blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h.22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #622

    Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 124 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More