Similar lots by type
-
#450Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#470Een koperen luchter met glazen kapjes.
Un lustre aux abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#138Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.
Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.No longer availableDim. h: 88 mEstimate: € 240 / 320 -
#809Een bronzen hanglantaarn.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 460 / 500 -
#644Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#560Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#782Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.
Un lustre Mazarin à huit bras.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100 / 180 -
#842Een hallustertje met drie lichtpunten, gedragen dor kariatiden en met een albasten coupe.
Un petit lustre de vestibule à trois points lumineux, porté par des cariatides, et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#397Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#331Een reeks van vijf lichtarmaturen van metaal en glas, versierd met druppelvormige pendeloques.
Une série de cinq luminaires en métal et verre, décoration de pendeloques en forme de gouttes.No longer availableDim. h:34 cm en h:26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#313Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.
Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.No longer availableDim. h:40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#435Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#716Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#698Een paar leeslampen.
Une paire de lampes de lecture.No longer availableDim. h.59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#813Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#231Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#420Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#178Een paar Art Deco tafellampen.
Un paire de lampes de table Art Déco.No longer availableDim. h.68 cmEstimate: € 360 / 400 -
#836Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.
Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 75 & 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#97Vier bronzen appliques met telkens twee lichtpunten en bovenaan versierd met een schelp.
Quatre appliques en bronze à deux points lumineux et décoration de coquillage au dessus.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67Een deels zwartgelakte en verguld kandelaar in empirestijl. Eén bobeche opnieuw te bevestigen.
Un chandelier partiellement en laque noir et dorure, style Empire. Une bobèche doit être rattachée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#381Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.
Une paire de chandeliers, représentation d’Adam et Eve.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#361Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee vierhoekige schalen en twee verschillende kanne, waarvan één gemerkt van Sèvres.
Un lot de cristal et verre, comprenant deux plats carrés, deux verseuses dont une portant la marque de Sèvres.No longer availableDim. h:23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#839Christalerie LaekenEen glasservies van kleurloos kristal met gouden versieringen, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, aperitiefglazen en borrelglazen op voet. Telkens 8 stuks. Evenals een karaf en vier borreltjes.
Un service à verres en cristal incolore et décorations dorés, comprenant verres à vin rouge, verres à vin blanc, verres à apéritif sur pied et petits verres à schnaps. Pour 8 convives.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#33Een lot van twee grote bollen en een kleinere, resp. van oranje en zwart marmer. We voegen er twee zwart marmeren staandertjes aan toe. (Eén voet beschadigd).
Un lot de deux grandes boules et une boule plus petite, en marbre orange et noir. Nous ajoutons deux socles en marbre noir ( un pied porte un dégât.)No longer availableDim. Ø: 12 & 10 cmEstimate: € 100 / 160 -
#125Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 400 / 500 -
#685Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.
Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.No longer availableDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#714Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van vogels en druiven.
Un vase en faïence de Perse à décor polychrome d’oiseaux et raisins.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#765Een gefineerd nachtkastje met een deurtje, een lade en een groen marmeren blad (blad gebroken).
Une table de nuit, bois de placage a une porte et un tiroir et une tablette en marbre vert (tablette cassée).No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#358Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#369Goldscheider“Windhond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Lévrier”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#197Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926“Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd
”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#488Een Chinese Wijze op fo-hond in Blanc de Chine.
Un sage chinois sur un chien Pho, Blanc de Chine.No longer availableDim. h.22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#622Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240

