Similar lots by type
-
#393
Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
A lot of 5 table lamps, copper and chromed metal. -
#125Gaetano Sciolari
Een vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.
A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s. -
#366
Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.
A vintage brass floor lamp with colorless glass and upholstered shade. -
#348Werner Nagel Nagel BMF
“Orion” STOFF Nagel BMF Kandelaar. Een vintage design gechromeerde kandelaar met 7 lichtpunten, ontwerp door Werner Nagel voor BMF.
"Orion" STOFF Nagel BMF Candleholder. A vintage design chrome-plated candleholder with 7 light points, designed by Werner Nagel for BMF. -
#68
Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.
A pair of silver-plated table candlesticks, with label "Made in India" at the bottom. -
#228
Een vintage metalen verstelbare anglepoise stijl bureaulamp.
A vintage metal adjustable anglepoise style desk lamp. -
#231
Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.
A floor lamp with a gilded wooden sculpted base. -
#67V Pierre
Een paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.
A pair of art bronze table lamps. Labeled "Creation V. Pierre" at the bottom. -
#316
Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
A wooden Art Deco floor lamp with a round base and 2 shelves. -
#281
Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.
A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk. -
#391
Een set van 2 geel koperen kerkkandelaars. Toegevoegd 2 gegoten metalen kandelaars met religieus thema.
A set of 2 yellow copper church candlesticks. Added 2 cast metal candlesticks with a religious theme. -
#324
Een paar houten lampen in de vorm van fruitboeketten, met lampenkappen.
A pair of wooden lamps in the shape of fruit bouquets, with lampshades.
Other lots in this auction
-
#1Maria Innocentia HummelPeriod: 1960 - 1972
“Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
“Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3. -
#397
Een set van 2 antieke vergulde stoeltjes met zit en rug in cannage.
A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning. -
#284
“Hollands kadetafereel.” Olieverf op paneel. Draagt handtekening H.W.G. Winter. Naar het werk “Gezicht op de haven van Rotterdam, 1856” door Johan Jongkind.
"Dutch military scene." Oil on panel. Signed by H.W.G. Winter. -
#258
Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vergulde armen.
A pair of vintage Chinese porcelain vases with floral decoration and gilded handles. -
#301
Een uit jade gesculpteerd beeldje met Chinese fluitspeler en dieren in het decor.
A jade sculpture depicting a Chinese flutist surrounded by animals in the scene. -
#90
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct. -
#109Leon Engelen
“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#142
“Bloemstilleven met vlinder en frambozen.” Olieverf op koper. 19de eeuw.
"Flower still life with butterfly and raspberries." Oil on copper. 19th century. -
#62Armand Apol
“Hoeve met winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd “Valerius De Saedeleer” en “Grave par Apol, 1930” in de plaat. Getiteld en genummerd buiten de plaat 137/250.
"Farm with Winter Landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed "Valerius De Saedeleer" and "Grave par Apol, 1930" in the plate. Titled and numbered outside the plate 137/250. -
#121DLB
Een antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
An antique French travel clock with brass case and cut glass doors. Enamel dial with Roman numerals and rear dial. Various markings, marked "DLB", late 19th century. In original case with instruction note. One hinge missing from the case. -
#368Royal Typewriter Co.
Een ‘Royal Portable’ AZERTY schrijfmachine, in originele etui.
A 'Royal Portable' AZERTY typewriter, in original case.Place a bid ›Estimate: € 60 / 80 -
#124Irène BataillePeriod: 1913-2012
“Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.