#270Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant 0,43 ct. G VS2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond weighing 0.43 ct. G VS2.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 700 / 800 -
#653“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#48Een gietijzeren tuinvaas met verweerd uiterlijk.
#533SèvresEen paar Frans porseleinen dekselvazen met dennenappel ornament, floraal decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
#128Lladro‘Onward’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1742, 460/1000, op houten sokkel.
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#416Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#188Een bronzen beeld van Napoleon te paard, draagt handtekening ‘Claude’.
#108Een putto van gepolychroomeerd metaal.
A polychrome metal putto sculpture.No longer availableDim. 80cmEstimate: € 150 / 250 -
#473Een polychroom Chinees porseleinen vaas met bloemendecor.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 80 / 100