#557ValentEen beeld van zwarte steen. Genummerd 94.
Une statue en pierre noir. Numéroté 94.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 180 / 250 -
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#716MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#493Een paar moderne lampenvoeten van marmer en messing.
#316Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
#107Een boog met pijlen voor wipschieting. In draagtas en met koffertje met toebehoren.
Un arc et flêches pour tir Papegai. Dans un sac et coffret à accessoires.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#366Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
#508Een West-Duits klokkenmannetje, met werkende bewegende ogen.
Un petit bonhomme à cloches, Allemagne de l’Est, à yeux en mouvements en état de marche.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#356Een grijs gebeitste armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil Régence, lavis en gris.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#28Een oude theaterkijker van messing en parelmoer.
Une ancienne paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#585Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#159Een paar reproducties van het Lam Gods.
Une paire de reproductions de l’Adoration de l’Agneau mystique.No longer availableDim. 45 x 12 cmEstimate: € 100 / 120