#80Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie d’une améthyste taillée en briolette de ± 4,00 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 250 / 300 -
#145Een 8 karaats geel gouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 8 ct et argent sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 350 / 450 -
#316Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
#718Een gesculpteerd albasten snuffbottle.
#90Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. waarvan één verschuifbaar diamantje. Stijl Mesika.
Bague en or rose 18 ct sertie de de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct dont une petite pierre amovible. Style Mesika.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 700 / 800 -
#723Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase Murano en verre rouge, décor mirafiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#136Een buffet met twee deuren en twee laden. Lodewijk XV-stijl.
#753Paar borden van blauw en wit Chinees porselein.
#594“Danseres van het nachtleven”. Gemengde techniek.
”Danseuse de la nuit”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 80 / 120