#332Jaak van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#621LongwyGrote bolle vaas met de afbeelding van de Normandie. Gemerkt en genummerd 24/50.
Un grand vase sphérique à représentations de la Normandie. Marque et numéroté 24/50.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220 / 260 -
#717Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
#715“Kabuki-acteur met haan”. Houtsnede. Utagawa-school.
#480Een paar speculaasplanken.
#383Een lot van 18 strips uitgegeven bij de Standaard Uitgeverij, waarbij elf albums van ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, een album van ‘Waterland’, een alum van Pieter Aspe, een album ‘De Poweet op de Reddelberg’, twee albums van ‘Scorpio’, een album van ‘Mieleke Melleke Mol’ en een album van ‘Kowalski’.
Un lot de 18 bandes dessinées par Standaard Uitgeverij, dont 11 albums de ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, 1 album de ‘Waterland’, 1 album de ‘Pieter Aspe’, 1 album ‘De Poweet op de Reddelberg’, 2 albums de ‘Scorpio’, 1 album de ‘Mieleke Melleke Mol’ et 1 album de ‘Kowalski’No longer availableEstimate: € 30 / 50