Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rijkelijk gedecoreerde porseleinen vaas in Barokke stijl. Versierd met bronzen frame, met faunen en ramskoppen.

Een rijkelijk gedecoreerde porseleinen vaas in barokke stijl. Versierd met bronzen frame, met faunen en ramskoppen.

Un vase en porcelaine de style Baroque richement décoré de têtes de béliers, faunes et encadrement en bronze.
Dim. h 41 cm
SKU: 2409190133.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #133
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #838

    Een paar flesvazen van Chinees porselein met een decor van vogels, bloesems en landschappen in cartouches op een rode fond, versierd met bloemen. Stoppen intact. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases gourde en porcelaine de Chine, décor d’oiseaux, floraisons et paysages en cartouche sur fond rouge et fleurs. Bouchons intacts. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #173

    “Livre d’Or du Centenaire d l’Independance Belge. 1830 - 1930”. In zeer goede staat.

    ”Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge. 1830 - 1930”. En très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #894
    Henri Delattre

    “Haven van Perros-Guirec”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Port Perros-Guirec”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #404
    Jacques Lacomblez
    Period: °1934

    Vier aquarels en een lithografie. Op één na allen gesigneerd.

    Quatre aquarelles et une lithographie. Tous à part une signées.
    No longer available
    Dim. ± 20 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #632

    Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.

    Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #281

    Een goudweegschaaltje in houten kistje. Compleet met gewichtjes.

    Une balance à or en coffret de bois. Complet avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #625

    Een tuinbank van teakhout.

    Un banc de jardin en teck.
    No longer available
    Dim. 93 x 150 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #18

    Een gevarieerd lot beeldjes van biscuit, terracotta en porselein.

    Un lot de statues variés en porcelaine, biscuit et terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187
    Delvaux

    Een handtas van donkerbruin leder, model ‘Camille PM’. In originele dragtas.

    Un sac à main en cuir brun, modèle ‘Camille PM’. Dans sac d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #770

    Een oud ankerlicht van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.

    Une ancienne lumière de navigation en cuivre jaune et rouge. Marque Tavernier, Ostende.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #80

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie d’une améthyste taillée en briolette de ± 4,00 ct.
    No longer available
    Dim. 4,46 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #541

    Een polychroom houten beeld van een Thaise tempelwachter

    Une statue en bois polychrome d’un gardien de temple Thais.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More