Similar lots by type
-
#256
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150 -
#577
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 50 cmEstimate: € 200/240 -
#146
Een palissanderhouten eetkamer, bestaande uit een breed buffet met zes deuren en centraal vijf laden (91 x 380 x 60 cm); een ovale uittrekbare tafel (77 x 220 cm), twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. Met bijpassende luchter met centraal gesatineerd glas en zes richtspotjes. (78 x 14 x 64 cm). Alles met glazen beschermbladen. Periode Art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Une salle à manger en palissandre, composée d'un large buffet à six portes et cinq tiroirs centraux (91 x 380 x 60 cm); une table ovale à rallonge (77 x 220 cm), deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. Avec lustre assorti avec verre satiné central et six spots orientables. (78 x 14 x 64 cm). Le tout avec feuilles de protection en verre. Période Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableEstimate: € 3000/4000 -
#156
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400 -
#196
Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 200/240 -
#206
Een paar piëdestals met wortelnootfineer in art decostijl.
Une paire de piédestaux Art Déco en placage de ronce de noyer.No longer availableDim. 80 x 40 x 4 cmEstimate: € 260/280 -
#166
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#306
Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.
Un socle en chêne torsadé et tourné.No longer availableDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 40/60 -
#213
Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
Coffre à couvercle galbé et aux montures en fer.No longer availableDim. 70 x 116 cmEstimate: € 240/260 -
#187
Een gefineerd bjzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Une table d'appoint de style Louis XV en placage, décorée de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et tablette à rallonge.No longer availableDim. 75 x 66 x 44 cmEstimate: € 220/260 -
#211
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400/600 -
#126
Een bijzettafeltje met licht wortelnootfineer, versierd met Grieks meanderpatroon.
Une table d'appoint avec placage de ronce de noyer clair, décorée d'un motif de méandres grecs.No longer availableDim. 60 x 42cmEstimate: € 180/200 -
#76
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#216
Een gefineerd rond bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en een marmeren blad.
Table d'appoint ronde en placage de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et une tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 320/380 -
#116
Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.
Une table basse vintage avec quatre plateaux tournants sur une base chromée et avec un plateau en verre fumé. Années 1970.No longer availableDim. 130 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#198
Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.
Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 300/500 -
#197
Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 200/240 -
#226
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableDim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#276
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#655
Een rond gebeeldhouwd eikenhouten ornament met vrouwenhoofd. Mogelijk XVIIe eeuw. Bijgevoegd een gebeeldhouwde eikenhouten console met een Groene man, XXe eeuw.
Un ornement rond en chêne sculpté avec une tête de femme. Peut-être du 17ème siècle. Ajoutée est une console en chêne sculpté avec un homme vert, 20ème siècle.No longer availableDim. Ø: 12 cm b: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#183
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#186
Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Une table d'appoint de style Louis XV en placage, à décor de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et plateau à rallonge.No longer availableDim. 75 x 66 x 44 cmEstimate: € 220/260 -
#681
Een mahoniehouten reisscribaan met twee schuifjes binnenin. XIXe eeuw.
Un scribe de voyage en acajou avec deux tiroirs à l'intérieur. XIXème siècle.No longer availableDim. 12 x 40 x 36 cmEstimate: € 40/70 -
#576
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø 50 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#328
Een paar smeedijzeren haardbokken.
Une paire de chenets en fer forgé.No longer availableDim. 52 x 55 cmEstimate: € 20/25 -
#235
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 800/900 -
#227
Een driedelig schouwstel van deels verguld Brussels porselein bestaande uit twee siervazen met handgeschilderde decors en een opengewerkte coupe op voet.
Une cheminée en trois parties en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée composée de deux vases décoratifs à décors peints à la main et d'une coupe ajourée sur pied.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#467
Een nijlpaardentand, versierd met bladeren in smeedwerk.
Une dent d'hippopotame, décorée de feuilles de fer forgé.No longer availableDim. l: 38cmEstimate: € 60/100 -
#573
“Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening. Russische school.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 120 x 79 cmEstimate: € 600/800 -
#74A. Van de Putte
“Dreef aan het water.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée boisée au bord de l'eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#526Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 340 cmEstimate: € 180/240 -
#77Oswald
Een vrouwenbuste van terracotta met bronskleurig patina. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘88.
Un buste de femme en terre cuite à patine bronze. Signé et daté '88 au dos.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#664
Vier boeken m.b.t. Paul Delvaux. Mira Jacob, “Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (geen omslag, geen plaat). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (geen omslag). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie). Idem (Franse versie, zonder omslag).
Quatre livres sur Paul Delvaux. Mira Jacob, Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (pas de jaquette, pas de planche). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (sans jaquette). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande). Idem (version françaie sans jaquette).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#608
Een paar designlampen van wit en rood kunststof.
Paire de lampes design en plastique blanc et rouge.No longer availableDim. h: 38 & 29 cmEstimate: € 40/60 -
#523
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 308 x 192 cmEstimate: € 80/100 -
#457
Ceremonieel masker uit Noord-Oost Congo. Op metalen staander.
Masque de cérémonie du Nord-Est du Congo. Sur support métallique.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50/80