Similar lots by type
-
#136Een rijkelljk gesculpteerd eikenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met geparketteerd blad, zes stoelen en twee armstoelen met lederen bekleding, een ééndeurskastje, een groot buffet met drie paneeldeuren onder drie laden en met drie deurtjes in het opzet en een kleiner buffet met twee paneeldeurtjes onder twee laden en met één deurtje in het opzet.
Une salle à manger en chêne richement sculptée, composée d'une table avec plateau en parquet, de six chaises et deux fauteuils gainés de cuir, d'un meuble à une porte, d'un grand buffet à trois portes à panneaux sous trois tiroirs et à trois portes dans le dessin et d'un plus petit Buffet avec deux portes à panneaux en bas, deux tiroirs et avec une porte dans le design.No longer availableDim. 190x212x56cm165x160x51cm180x110cmEstimate: € 350 / 500 -
#516Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#523Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45 -
#116Een gefineerd mahoniehouten divan, versierd met uitgestoken guirlandes. Omstreeks 1900.
Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.No longer availableDim. 70x105x200cmEstimate: € 150 / 250 -
#696Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50 / 80 -
#536Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 140 -
#226Een eikenhouten kloostertafel.
Une table de réfectoire en chêne.No longer availableDim. 220 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#345Een zeshoekig gebeeldhouwd theetafeltje.
Une table à thé hexagonale sculptée.No longer availableDim. 18 x 18 x 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#518Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40 / 50 -
#684Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150 / 250 -
#156Een grote notenhouten tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes en noyer.No longer availableDim. 231x165x66cmEstimate: € 120 / 200 -
#478Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.No longer availableDim. Ø: 80 cm h:68 cmEstimate: € 120 / 180 -
#166Een gefineerde Hollandse tweedeurskast, versierd met marquetterie van bloemen en siervazen.
Une armoire hollandaise à deux portes en placage, décorée de marqueterie de fleurs et de vases décoratifs.No longer availableDim. 140 x 160 x 60 cmEstimate: € 500 / 600 -
#699Een notenhouten wandvitrine.
Une vitrine murale en noyer.No longer availableDim. 85 x 42,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#246Een reeks van 8 eikenhouten stoelen en twee armstoelen met groen fluwelen bekleding.
Ensemble de 8 chaises en chêne et deux fauteuils recouverts de velours vert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#690Twee hoekstoelen met gedraaide poten en rieten zit.
Deux chaises d'angle avec pieds tournés et assise en osier.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#146Een mooi gesculpteerde eikenhouten halmeubel met marmeren blad en drie laden.
Un meuble d'entrée en chêne magnifiquement sculpté avec dessus en marbre et trois tiroirs.No longer availableDim. 148 x 65 x 96 cmEstimate: € 250 / 400 -
#256Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#698Een eikenhouten eendeurs hangvitrine.
Vitrine à suspendre à une porte en chêne.No longer availableDim. H:91cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.No longer availableDim. H: 11 - 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#216Een Lodewijk XVI-stoel. Opnieuw bekleed.
Une chaise Louis XVI. Recouverte.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#266Een eikenhouten klapsecretaire. XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 89x83x45cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#165“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#286Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableDim. h: 164 cmEstimate: € 35 / 45 -
#96Een commode met een grote en drie kleine lade en een openend blad.
Une commode avec un grand et trois petits tiroirs et un vantail ouvrant.No longer availableDim. 89 x 151 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#137Willy VandersteenVier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “Het Zingende Nijlpaard”. Eerste uitgave 1951. Goede staat, slijtage aan rug, kleine randschade aan achterkaft, nummertje op kaft. Goed blok, extra nieten.- “De Ringelingschat”. Eerste uitgave 1951. Zeer goede staat, nummertje op kaft. Goed blok.- “De Tuftuf-Club”. Eerste uitgave 1952. Goede staat, slijtage en kleefband aan rug, kleine randschade aan achterkaft, nummertje op kaft. Goed blok, extra nieten.- “De Sterrenplukkers”. Eerste uitgave 195(..)
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "Het Zingende Nijlpaard". Première édition 1951. Bon état, usures au dos, légers bords abîmés au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agrafes supplémentaires. - "De Ringelingschat". Première édition 1951. Très bon état, numéro sur la couverture. Bon bloc. - "De Tuftuf-Club". Première édition 1952. Bon état, usure et ruban adhésif au dos, légers bords endommagés au dos de la couverture, numéro sur la couverture. Bon bloc, agraf(..)No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#666Een smeedijzeren luchter met vijf lichtpunten in de vorm van kastanjetakken.
Lustre en fer forgé à cinq points lumineux en forme de branches de châtaignier.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#111Een metalen klokje onder een glazen stolp.
Une pendule en métal sous un dôme de verre.No longer availableDim. 34 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#175Porcelaine de BaudourDrie borden met afbeeldingen van Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter en Ernest Claes als boogschutter tijdens de Expo 1958.
Trois assiettes représentant Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter et Ernest Claes en tant qu'archer lors de l'Expo 1958.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#295Twee opengewerkte dubbele schaaltjes van Saksisch porselein met blauw en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Deux plats doubles ajourés en porcelaine de Saxe à décor bleu et or. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Rafael GorsenPeriod: °1942“Personages”. Twee grafiettekeningen. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Personnages". Deux dessins au graphite. Signés et datés '87.No longer availableDim. 26 x 39 cm & 27 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#89Fr. Luyckx“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#522M. De Jongh“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120 / 180 -
#437Een antieke Jemenitisch-Joodse waterkruik van messing.
Un ancien pichet à eau juif yéménite en laiton.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50

