Similar lots by type
-
#234Francesco Bartolozzi2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.
A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'. -
#225Christus Pantocrator. Een 19e eeuws Russische icoon met koperen riza in een vitrinekistje.
Christ Pantocrator. A 19th-century Russian icon with a copper riza in a display case. -
#458L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed. -
#401ChupicuaroPeriod: 100BC-100ADEen precolumbiaans beeldje van een zittend figuur met armbanden. Colima, Mexico. In 1975 aangekocht bij Galerie Mermoz, Parijs.
A pre-Columbian statuette of a seated figure with arm bands. Colima, Mexico. Purchased in 1975 from Galerie Mermoz, Paris. -
#438DisquisPeriod: 300BC-400ADEen precolumbiaans beeldje van een zittende vrouwelijke figuur. Van hol keramiek, met polychrome beschildering. Disquis, Costa Rica. In 1975 aangekocht bij Gall. Moderne.
A pre-Columbian figurine of a seated female figure. Made of hollow ceramic, with polychrome painting. Disquis, Costa Rica. Purchased from Gall. Moderne in 1975. -
#155John Roberts & CoEen set van 4 George III kandelaars met losse bobeches, gemerkt John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) met jaarletters P, 1807, en S, 1808. Verzwaarde voet.S70
A set of 4 George III candlesticks with detachable bobeches, marked John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) with assay marks P, 1807, and S, 1808. Weighted base. Estimate: $70. -
#431DisquisPeriod: 300BC-400ADEen precolumbiaans beeldje van een zittende figuur met kom. Van hol keramiek, met polychrome beschildering. In 1975 aangekocht bij Gall. Moderne.
A pre-Columbian figurine of a seated figure with bowl. Made of hollow ceramic, with polychrome painting. Purchased in 1975 from Gall. Moderne. -
#510Een handgeknoopt oosterse loper, gemeng zijde en wol.
A hand-knotted Oriental runner, mixed silk and wool. -
-
#547Een polychrome comptoiseklok. Gemerkt op de wijzerplaat A. Duclos.
A polychrome Comtoise clock. Marked on the dial A. Duclos. -
#237Een zilveren schaaltje met opschrift: Mary et Lolite Noël 1969, A925 gemerkt, met centraal een zilveren munt: Leopold II Roi Des Belges, 1869.AR47
A silver dish with inscription: Mary et Lolite Noël 1969, marked A925, featuring a central silver coin: Leopold II Roi Des Belges, 1869. AR47. -
#478Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
"Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12". -
#514Gustaaf Wappers‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.
‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers. -
#403Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.
"Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left. -
#473Een aardewerken dekselvaas met Lodewijk XV versiering van planten in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Randslijtage en oude restauratie aan bovenrand en deksel. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence à décor Louis XV de plantes en niches. Delft, XVIIIe siècle. Usure des bords et restauration ancienne eau bord supérieur et au couvercle. Marqué en bas. -
#507Een grote keramische tafellamp in de stijl van Mangani Firenze, gevormd als een amoniet. Met herstellingswerk aan de fittingen.
A large ceramic table lamp in the style of Mangani Firenze, shaped like an ammonite. With repairs to the fittings. -
#452“Heilige Cecilia met harp”, op zijde genaaid borduurwerk, niet gesigneerd. Kleine schade bovenaan het doek.
"Musical saint", silk-sewn embroidery, unsigned. Small damage at the top of the canvas. -
#481Paul Sersté‘De wandelaarster’, een terra cotta beeld getekend Sersté.
'The female walker', a terracotta sculpture signed by Sersté. -
#164“De Brief”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.Oude toeschrijving aan Frans I van Mieris.
"The Letter". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Formerly attributed to Frans I van Mieris. -
#239‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.
'Landscape with cows and sheep', oil on canvas. With multiple tears in the canvas, not signed. -
#506Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental rug. -
#407ChupicuaroPeriod: 500BC-300ADEen precolumbiaans beeldje van een staand figuur met een ceremoniële hoofdtooi. Met resten van polychrome beschildering. Chupicuaro, Mexico. In 1975 aangekocht bij Galerie Mermoz, Parijs.
A pre-Columbian figurine of a standing figure with a ceremonial headdress. With remains of polychrome painting. Chupicuaro, Mexico. Purchased in 1975 from Galerie Mermoz, Paris. -
#414Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present. -
#546Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet.
Other lots in this auction
-
#552L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#576Een antieke Franse console met één lade in Louis XV-stijl, hout met wortelnotenfineer.
An antique French console with one drawer in Louis XV style, wood with walnut root veneer. -
#242Hubert HenrardPeriod: 1882‘Grazende koe’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, gesigneerd.
'Grazing cow', oil on canvas. A 19th-century piece, signed. -
#517Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.
A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles. -
#75Carr's of Sheffield LtdEen wijnfleshouder, hout en zilver, makers mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England met het millennium jaarmerk 2000.
A wine bottle coaster, wood and silver, maker's mark RC: Carr's of Sheffield Ltd, 925, Sheffield, England with the millennium hallmark 2000. -
#241Een paar Franse faience borden.
A pair of French faience plates. -
#8Algora‘Engeltje met ogudfazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.6407.
‘Little angel with pheasant’, a porcelain figure marked Algora made in Spain at the bottom and numbered B.6407. -
#133Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.
A bronze bust of a young lady on a green marble base. -
#410Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds, total weight 0.60 ct. -
#272Silvester Corp, ChicagoGrote mondgeblazen vaas van roze glas. Met een opgelegde rand en een iriserende kraag. Onderaan gemerkt.
Large mouth-blown vase of pink glass. Featuring an applied rim and an iridescent collar. Marked at the bottom. -
#518Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
A Chinese jewellery box with matching lock. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top.




