#279
Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
#439
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#380Unitas
Een zakhorloge met verziverd metalen kast.
#261Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
#289
Een Louis Philippe koffie- en theeservies van Parijs porselein met vergulde decors.
Service à café et thé Louis Philippe en porcelaine de Paris à décors dorés.No longer availableDim. H:6-27cmEstimate: € 40/60 -
#416
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Twee opengewerkte dubbele schaaltjes van Saksisch porselein met blauw en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Deux plats doubles ajourés en porcelaine de Saxe à décor bleu et or. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#430Wolfers
Een mosterdpotje met bijpassend lepeltje. 800‰. Glas intact.
#51Volkstedt
“Kinderen op een wipplank”. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Enfants sur une balançoire". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#489nf
#411
“Smeekbede.” Aardewerken sculptuur op marmeren sokkel.
Drie houten vruchtbaarheidspopjes, gemonteerd op een leisteen. Ashanti, Ghana.
Trois poupées de fertilité en bois, montées sur une ardoise. Ashanti, Ghana.No longer availableDim. h: 27 - 32 cmEstimate: € 35/45