#109Théophile VerstrekenPeriod: 1885 - 1963“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 78 cmEstimate: € 120 / 180 -
#517Kitty“Hengst”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Op losse marmeren sokkel.
"Étalon". Une statue en bronze patiné. Signée. Sur un socle en marbre amovible.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#659Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938“Dame”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
"Dame". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 31 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Een antieke zilveren schotel met gedreven decor van vruchten. 440 g.
Plat ancien en argent à décor en relief de fruits. 440 g.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 180 / 250 -
#298Papeterie Bernaert, BruxellesEen gietijzeren boekenpers.
Presse à livres en fonte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van aardewerk, gesigneerd.
"Nu féminin". Une sculpture en grès, signée.No longer availableDim. 25 x 21 x 17 cmEstimate: € 90 / 110 -
#589“Dorpsscène”. Olieverf op paneel. In de geest van David Teniers.
"Scène villageoise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de David Teniers.No longer availableDim. 34x24cmEstimate: € 200 / 300 -
#655Drie schaalmodellen van zeilschepen.
#679Een houten naaimeubeltje met uitgestoken versieringen.
Une table d’ouvrage en bois avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 60 x 44 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#26Een gesculpteerde houten armstoel met gecanneerde zit en rug.
Fauteuil en bois sculpté à siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 35 / 45