Other lots in this auction
-
#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50/100 -
#153Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#16
Een paar mahoniehouten Empire stoelen met groenlederen zit. Ouderdom en gebruiksschade.
A pair of mahogany Empire chairs with green leather seats. Age and signs of use.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#165Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale Fluté.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#177
Een lot van 8 geslepen kristallen glazen, met groene rand en bodem.
A set of 8 cut crystal glasses, with green rim and base.No longer availableDim. H. 12;5 Ø 7,3 cmEstimate: € 40/45 -
#170Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#1
Een paar grote barokke archiefkasten van rijk gebeeldhouwd eikenhout. Gedecoreerd met zullen, putti. Gesculpteerde paneeldeuren met draken.
A pair of large baroque archive cabinets made of richly carved oak. Decorated with pilasters and putti. Sculpted panel doors with dragons.No longer availableDim. 215 + 112 x 220 x 92 cmEstimate: € 1500/2500 -
#129Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc model.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,7 cmEstimate: € 35/40 -
#19
Een notenhouten boekenkast in twee delen met 8 deuren waaronder 4 met groen glas
A walnut wood bookcase in two parts with 8 doors, including 4 with green glass.No longer availableDim. 188 x 218,5 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#184
Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In a wooden compartment.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#90
Een robuuste houten bijzettafel.
A robust wooden side table.No longer availableDim. 130 x 80 x 90 cmEstimate: € 50/100 -
#126Philipe Starck by Vitra
Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
A lot of 6 chairs in gray plastic and metal. Marked at the bottom.No longer availableEstimate: € 300/400