#119Een tweedelige tafel met beschadigd gefineerd blad.
#142Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#103Een licht eikenhouten bureau met glazen bovenblad.
A light oak desk with a glass top.No longer availableDim. 151 x 121 x 79 cm -
#147Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#101Een robuuste houten bijzettafel.
#66"De dans", Aubusson (Frankrijk) ca. 1700. Aangekocht op veiling van Paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970. UItstekend gerestaureerd.
"The dance", Aubusson (France), ca. 1700. Purchased at the auction of the Palace of Fine Arts Brussels in 1970. Excellently restored.No longer availableDim. 285 x 390 cmEstimate: € 15000 / 20000 -
#108Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
A robust table supported on three baluster legs.No longer availableDim. 280 x 100 x 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#15Een set van vier groenlederen armstoelen. Medio XXste eeuw.
A set of four green leather armchairs. Mid-20th century.No longer availableDim. 89 x 69 x 58 cmEstimate: € 50 / 100 -
#20Een notenhouten kast met 8 deuren. 3 met groen glas en 2 hoge.
A walnut cabinet with 8 doors. 3 with green glass and 2 tall.No longer availableDim. 220 x 294 x 53,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#77PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Designed by Louis Kalff in 1955.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#123PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Bruin. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A designer desk lamp Timor 69. Colour: Brown. Design Louis Kalff 1955.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#55MahalEen groot handgeknoopt Perzisch tapijt van wol. Versierd met een gestileerd tuinmotief met talrijke ruiten.
A large hand-knotted Persian wool carpet. Decorated with a stylized garden motif with numerous diamonds.No longer availableDim. 555 x 385 cmEstimate: € 1200 / 1800