Other lots in this auction
-
#26
Een zeer grote tweedelige eikenhouten barokke tafel met blad in parqueterie.
A very large two-part oak baroque table with parquet top.No longer availableDim. 225 x 169 x 74 cmEstimate: € 300/500 -
#84
Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
A wooden filing cabinet with two sliding doors.No longer availableDim. 196 x 66,5 x 93 cmEstimate: € 50/100 -
#78Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A designer desk lamp Timor 69. Color: Dark green/black. Design Louis Kalff 1955.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#8
Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table with brass trim and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#12
Een mahoniehouten sideboard met twee laden. Met messingen handvaten. Missende sleutel.
A mahogany sideboard with two drawers. With brass handles. Missing key.No longer availableDim. 100 x 141 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#175Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc Tallié Fluté model.No longer availableDim. H. 17,5 Ø 6,5 cmEstimate: € 35/40 -
#96Tranekaer
Een set van 4 ‘String Chairs’ met logo van Tranekaer van Niels Jorgen Haugesen.
A set of 4 'String Chairs' with Tranekaer logo by Niels Jorgen Haugesen.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#141Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#37Hendrik Maertenszoon SorghPeriod: 1611 - 1670
"Drinkgelag in de herberg." Olieverf op paneel. Gesigneerd. Aangekocht in 1970 uit privébezit te Gent. Toeschrijving door Paul Eeckhout (Conservator Museum voor Schone Kunsten te Gent in 1968. Ook bemerkt dat dit voormalig achthoekig werk naar een rechthoek is vergroot.
"Drinking bout in the inn." Oil on panel. Signed. Purchased in 1970 from a private collection in Ghent. Attribution by Paul Eeckhout (Curator of the Museum of Fine Arts in Ghent in 1968). Also noted that this former octagonal work has been enlarged to a rectangle.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 14000/18000 -
#111
Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
A lot of 6 wooden chairs with red velvet upholstery.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50/100 -
#156Val Saint Lambert
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 5 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 25/40