Similar lots by type
-
#37Val St. LambertEen paar twee-armige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers à deux bras en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#649Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#233Val St. LambertTwee sets van zes kristallen onderleggers met geslepen en gesatineerde decors van sterrenbeelden. In originele doosjes.
Deux ensembles de six sous-verres en cristal avec des constellations polies et satinées. Dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#693Val St. LambertEen lampenvoet van gekleurd kristal.
Un pied de lampe en cristal coloré.No longer availableDim. h: 33 cm (z.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#520Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#337Val St. LambertEen lot geslepen kristal, bestaande uit een rood gedubbeld vaasje, een groene pique fleur en een blauw gedubbelde en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt onderaan. De laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.
Lot de cristal taillé, composé d'un vase doublé rouge, d'un pique-fleur verte et d'un bleu doublé et d'un cendrier incolore. Les cendriers marqués en bas. Le dernier avec de très petits éclats à la base.No longer availableDim. Ø: 11 - 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#227Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore poli. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#667Een kristallen vaas in blauw, over kleurloos overgaand in rood.
Un vase en cristal bleu, allant d’incolore au rouge.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 40 -
#678Een kleurloos kristallen designvaas. Gemerkt en genummerd onderaan.
Un vase design en cristal incolore. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#614Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig kristal.
Un ensemble de huit éléments de toilette en cristal clair et ambré.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#684Een gevarieerd lot inktpotjes van glas en kristal, waarbij één gemonteerd op een schelp.
Un lot varié d'encriers en verre et en cristal, dont un monté sur une coquille.No longer availableDim. h: 4,5 - 12,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#661Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#695Een lot inktpotten en toebehoren, grotendeels met kristallen recipiënten en zwart marmer en enkele stukken van bakeliet.
Un lot d’encriers et accessoires, principalement avec des récipients en cristal et du marbre noir et quelques pièces de bakélite.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#35Een 18 K geelgouden broche en een paar bijpassende oorbellen bezet met pareltjes en robijntjes.
Une broche en or jaune 18 carats et une paire de boucles d'oreilles assorties serties de perles et de rubis.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 100 / 150 -
#354Een paar amphipterevormige bronzen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme d'amphipère.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 45 / 55 -
#138Een goudgepatineerde zamakken schouwpendule, getooide met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder stolp. Met slinger en sleutel.
Pendule en régule doré surmontée d’une allégorie du moisson. Sous globe. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#344Twee borstels en een kammontuur. Gedreven en geciseleerd zilver met bloemen en arabesken. Zonder merken. Slijtage aan de grootste borstel.
Deux pinceaux et une monture de peigne. Ciselé et martelé en argent avec fleurs et arabesques. Sans marques. Usure sur la plus grande brosse.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Een scribaan van notenhoutfineer, versierd met inlegwerk in de stijl van Boulle.
Un scriban en placage de noyer décoré de marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 30 x 30 cm (gesloten)Estimate: € 70 / 100 -
#299LuxvalEen vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.
Un vase et un pique-fleurs de verre ambré. Marqué.No longer availableDim. h: 18 & 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#379Kunimaro“Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#409“Vlakkencompositie”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.
Composition aux figures géométriques . Gouache sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#348Een lot antiek Delfts aardewerk, bestaande uit een koetje en een schenkkan. De laatste gemerkt ‘RK’ onderaan.
Lot de faïence de Delft ancienne, composée d'une vache et d'un pichet. Le dernier est marqué RK en bas.No longer availableDim. l: 8 cm; h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#16Een lot van zes porseleinen apothekerspotten met een Japans decor van vogels.
Un lot de six pots de pharmacie en porcelaine avec un décor japonais d'oiseaux.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#235Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct. en een centrale briljant van +- 0,90 ct. EVS2.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,56 ct. Et d'un diamant central de + - 0,90 ct. EVS2.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#497Een etnisch bronzen beeld.
Une statue ethnique en bronze.No longer availableDim. (h: 30 cm)Estimate: € 200 / 220

