#266Een eikenhouten secretaire met 3 laden binnenin.
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
#421Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.
#681Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
#79‘Boer met paarden’, een reproductie op doek van Leon Engelen. Achteraan gesigneerd.
#616Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#295Een set van 7 art deco stijl glazen met vergulde rand en bol aan de voet.
#635Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#247Een houten gesculpteerd beeld van een Zuid-Amerikaanse man. Vroeg 20ste eeuw.
#324“Les Oies du frère Philippe”, Fable de la Fontaine. 19de eeuwse spotprent.
"The Geese of brother Philippe", Fable by La Fontaine. 19th-century satirical print.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 80