#210Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,60 ct. HSI2.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct. HSI2.No longer availableDim. 3,61 g m: 54.Estimate: € 1100 / 1300 -
#312Edward Van Mieghem“den Elshout”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 9/50. Met foto referentie.
#624Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
#131Clara Juan“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Little girl on chair." Sculpture in dark patinated bronze. Signed.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 250 / 350 -
#506Een midcentury sideboard in palissander fineer op chrome poten met 4 deuren. Ca 1960.
#355Een paar 18 kt geelgouden fijne oorbellen.
#26Een vergulde staande lamp met ramskoppen en guirlandes.
#548Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.No longer availableDim. 110 cmEstimate: € 350 / 400 -
#525Een 18 kt geelgouden gedreven ring bezet met een koraal.
An 18 kt yellow gold carved ring set with coral.No longer availableDim. 5,47 g m: 55.Estimate: € 650 / 750 -
#591Een kristal geslepen Val Saint Lambert vase de mariage, taillé riche.
A crystal cut Val Saint Lambert wedding vase, richly cut.No longer availableDim. 36 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180