#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#66Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#616Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#399AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#86Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#116Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#404MeshedEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 256 cmEstimate: € 200 / 300
#320Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct. en één centrale robijn en robijn baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,12 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,16 ct et d’un rubis central et des baguettes de rubis ayant un poids total de ± 2,12 ct.No longer availableDim. 5,04 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#120Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger van 18 karaats wit en geel goud in de vorm van een vlinder bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc et jaune 18 ct en forme de papillon serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 7,94 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#20Een 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,78 gEstimate: € 400 / 500 -
#135Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#760Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
#766Een gefineerd bijzetkastje met entretoise en klapblad, versierd met marquetterie. Sleutel manco.
#344Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
#576Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, twee deuren onder het klapblad en zes laden binnenin.
Un secrétaire en acajou de placage style Louis Philippe avec une tablette en marbre, deux portes et six tiroirs.No longer availableDim. 156 x 49 x 104 cmEstimate: € 120 / 240 -
#22Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een schoteltje met twaalf kleine bordjes met bloemendecor en een kopje met dienblaadje van Royal Minton, een meerkleurig porseleinen drageoir, een vaas en twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar van Duits porselein en een kopje met onderbordje van Beiers porselein.
Un lot de porcelaine et de faïence, comprenant douze petites assiettes avec décor fleuri et une tasse avec petit plateau Royal Minton, un drageoir en porcelaine polychrome, un vase et deux vases à corne en porcelaine Bruxelloise, un chandelier en porcelaine Allemande, et une tasse avec soucoupe en porcelaine de Bavière.No longer availableEstimate: € 25 / 30