#655
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
#529Rodriguez Isla
"Couple dansant sous parapluie". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 cm x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#510
#557
“Masai familie op boot.” Sculptuur van polychroom hout.
#61Val Saint-Lambert
Een conische vaas met vierkant voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase conique à base carrée en cristal taillé, partiellement coloré bleu clair dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 47,5 cmEstimate: € 200/300 -
#299
Een replica van een Zaans klokje met Atlas en geschrift “Nu elck syn sin”.
#444Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#675
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
#531Val Saint Lambert
Een vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.
Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#479
“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
"Enfants sur la plage". Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#526
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.
#180Omega
Een 18 K geelgouden horloge met lederen polsband. Gedragen.
Une montre en or jaune 18 carats avec un bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 600/700