Similar lots by type
-
#435
Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80/100 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#355
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.
Bague en or jaune 18 ct sertie de morganite.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 180/220 -
#663
Een lot van vijf oude aardewerken pijpen, waaronder twee van ‘Gambier’, één van ‘Paul Hein & Sohn’ en één van ‘Hotton’.
Lot de cinq pipes anciennes en terre cuite dont deux de Gambier, une de Paul Hein & Sohn et une de Hotton.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#249Harens
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
“Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 51 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#147
Fazant van zamak op zwarte marmeren sokkel. Art deco.
Faisan en régule sur socle en marbre noir. Art déco.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 30/50 -
#233Armand De Pauw
“Winterlandschap met vijver”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Paysage d’hiver avec étang”. Pastel sur papier. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#447
“Jongeling met boerentrekpaarden”. Een groep van meerkleurig aardewerk.
“Jeune homme aux chevaux de trait”. Groupe en faïence polychrome. Numéroté.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 180/220 -
#171
Petroleumlamp gemonteerd op een Imari porseleinen vaas. Verguld koperen montuur. Japans werk. Verlichting op elektriciteit.
Lampe à pétrole montée sur un vase en porcelaine d’Imari. Montures en cuivre doré. Travail japonais. Transformée à l’électricité.No longer availableEstimate: € 250/375 -
#219B. Bloms
“Winterlandschap met roeiboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver à la chaloupe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 88 cmEstimate: € 100/120 -
#57
Een driedelig klokstel van roze geaderd en zwart marmer in art decostijl.
Garniture de cheminée en marbre rose veiné noir d’époque art déco.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#410
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits brillants et des saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 150/250 -
#484Shoichi Hasegawa
“Village dans l’ombre.” Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 26/99.
“Village dans l’ombre”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 26/99 hors planche.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#616De Coene
Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.
Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.No longer availableEstimate: € 100/150