#239Een vintage houten “Witch-Eye” zonnespiegel met goudkleurig patina. Type Hollywood Regency, Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
A vintage wooden "Witch-Eye" sunburst mirror with a gold patina. Hollywood Regency style. Circa 1960-70.No longer availableDim. 53 x 53 & Ø 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#440Een 10 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 1,15 ct.
A 10 kt yellow gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 1.15 ct.No longer availableDim. 4,65 g maat 53Estimate: € 350 / 450 -
#135Kieninger, GermanyEen luxe staande klok van het merk Kieninger met een snaaruurwerk. De staande klok is voorzien van een messing skeletuurwerk en een achtdagenwerk. De klok heeft een prachtig slagwerk waar u kunt kiezen tussen drie melodieën: Westminster, Wittington en St. Michael. De melodieën worden gemaakt door het carillon met behulp van de gongpijpen.
#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#600Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#197Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
#193Een 19e eeuws massief eikenhouten gesculpteerd beeld van paus Célestin. De H. Celestinus V, geboren als Pietro del Morrone (Isernia, 1215 – Fumone, 19 mei 1296) was paus gedurende zes maanden van het jaar 1294.
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.38 ct.No longer availableDim. 4,28 g maat: 53Estimate: € 650 / 750 -
#296Een ovale ‘harptafel’ in Charles X-stijl met lade.
An oval 'harp table' in the Charles X style with drawer.No longer availableDim. h 60 x 49 cmEstimate: € 220 / 240