Deux tasses et sous-tasses en porcelaine polychrome, décoration fleurie.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#523Een paar Indische fallische beeldjes van brons.
Une paire de statues indiennes phalliques en bronze.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#312Albert Teugels“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1980.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 180 / 220 -
#446ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
#271Een set van negen golfclubs. In recente golftas.
#284P.J. Depannemaeker“Rozen”. Aquarel. Gesigneerd.
”Roses”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 54 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187Een paar bronzen kandelaars in de vorm van zittende olifanten met een bloem.
Une paire de candélabres en bronze, en forme d’éléphants assis et une fleur.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220 / 280 -
#603Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
#68Moulaers“Lezende aap verkleed als kapitein.” Beeld uit terra cotta.
”Singe lisant avec un déguisement de capitaine” . Une statue en terre cuite.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641Een Japans juwelenkabinetje van zwartgelakt hout, versierd met decors van landschappen, vogels en bloemen. Gesigneerd.
Un petit cabinet à bijoux japonais en bois laqué noir, décor de paysages, oiseaux et fleurs. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 650 / 750 -
#759Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.
Un régulateur en noyer à colonnes laquées noir.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 50