Similar lots by type
-
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#830
Geelkoperen fotolijst. Lodewijk XVI-stijl.
Cadre à photographie en cuivre jaune. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#435
Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80/100 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#424
“Windmolen”. Monotype op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Moulin à vent”. Monotype sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 20/25 -
#466
Een tweeledige buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee glas-in-lood deurtjes. Omstreeks 1900.
Buffet à deux corps. Le dessous à deux portes pleines, le dessus à deux portes aux vitraux. Vers 1900.No longer availableDim. H 210 cmEstimate: € 120/200 -
#57
Een driedelig klokstel van roze geaderd en zwart marmer in art decostijl.
Garniture de cheminée en marbre rose veiné noir d’époque art déco.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#711Budgie
Supercar, begin jaren zestig. Kleine manco’s. N° 272
Supercar. Début des années soixante. Petits manquants. N° 272.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#118
Een mahoniehouten likeurkeldertje met drie karafjes van kleurloos kristal. Eén ontbreekt. Begin XXste eeuw.
Cave à liqueur en acajou contenant deux des trois carafons en cristal incolore. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#231
“Lezende dame op een stoel”. Een beeldje van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Moreau.
“Femme classique lisant”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après en oeuvre par Moreau.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 480/550 -
#372Jan Deckers
“Stilleven met druiven en sinaasappelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux raisins et oranges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#700
Een gepolychromeerd houten ‘vogelmasker’. Mossi, Burkina-Fasso.
Masque “Oiseau” en bois polychrome. Mossi, Burkina-Fasso.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 90/120 -
#472Félix Labisse
“Fiqua”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 42/165 buiten de plaat.
“Fiqua”. Lithographie signée et numérotée 42/165 hors planche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#272
“Jachttrofee”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd Em. Peeters.
“Trophée de chasse”. Huile sur toile. Signée au verso: Em. Peeters.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 100/160 -
#431Willy Vandersteen
Bessy 113 en 163 (goede staat 1980 en 1985). De Rode Ridder nrs 2 (1e druk, 1960, slechte staat), 3 (1963), 5 (1963), 7 (1e druk, 1961), 11 (1e druk, 1962), 18 (1e druk, 1964), 20 (1e druk, 1964), 24 (1e druk 1965), 25 (1e druk, 1965), 30 (1e druk, 1965). Ed. Standaard Boekhandel. Alle gelezen, maar in goede staat. We voegen er aan toe: 15 speciale uitgaven, tijdschriften, vakantieboeken en spin-offs van Suske en Wiske, de meeste in behoorlijke staat.
Bessy 113 en 163 (bon état 1980 et 1985). De Rode Ridder n° 2 (1e éd, 1960, mauvais état), 3 (1963), 5 (1963), 7 (1e éd., 1961), 11 (1e éd., 1962), 18 (1e éd., 1964), 20 (1e éd., 1964), 24 (1e éd. 1965), 25 (1e éd., 1965), 30 (1e éd., 1965). Ed. Standaard Boekhandel. Lus, mais en bon état. Nous ajoutons: 15 éditions spéciaux, magazines, livres de vacance et spin-offs de Suske en Wiske, la plupart en état acceptable.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#168Hochlöch (?)
“Laïs”. Beeld van terracotta. Gesigneerd en genummerd 339.
“Laïs”. Sculpture en terre cuite. Signée et numérotée 339.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 200/300