Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband in originele doos.
Lotus

Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband in originele doos.

Une montre pour homme en acier inoxydable à bracelet en cuir, dans son emballage d’origine.
SKU: 2509180065.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #65
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #352

    Een oude toverlantaarn, gemonteerd op elektriciteit. In houten kist.

    Une ancienne lanterne magique, montée à l'électricité. Dans un coffre en bois.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #369

    Een karaf en zes glazen van geslepen kleurloos kristal. De karaf gemerkt van Val St. Lambert, de glazen van Waterford. Op een art nouveau dienblad van tin.

    Une carafe et six verres en cristal incolore taillé. La carafe porte la marque Val St. Lambert, les verres portent la marque Waterford. Sur un plateau Art Nouveau en étain.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #85

    Een 18 karaats wit en geel gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Zuidzeeparel van 11,60 mm.

    Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une perle du Pacifique de 11,60 mm.
    No longer available
    Dim. 24,05 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #704

    Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.

    Un masque en bois africain au cheveux tressés.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #480

    Een netsuke van gesculpteerd Japans ivoor in de vorm van een olifant, versierd met ingewerkte stukjes koraal en aquamarijn. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.

    Un netsuke en ivoire du Japon en forme d’éléphant décoré de corail et aigue-marine.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #768

    Een lot van drie verschillende schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors.

    Un lot de trois petits plats différents en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors de paysages.
    No longer available
    Dim. Ø: 13,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #277

    Een lot van drie siervazen van meerkleurig porselein in de stijl van Sèvres, bestaande uit een grote en een kleine vaas met rode achtergrond en een grote met kobaltblauwe fond. Telkens met een decor van personages in een landschap in cartouches en met messingen monturen. De laatste met ontbrekend dekseltje.

    Un lot de trois vases en porcelaine, style Sèvres, comprenant un grand vase et un petit vase aux fonds rouges et un grand vase au fond bleu cobalt. Décors de personnages dans un paysage en cartouches et montures en laiton. Ce dernier au couvercle manquant.
    No longer available
    Dim. h: 37 - 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #117

    “Mensenfiguur met vogelkop”. Een bronzen beeldje op rood marmeren sokkel.

    ”Personnage humain à tête d’oiseau”. Une statue en bronze sur socle de marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #132

    “Spelende kinderen met koets.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Enfants jouants et carrosse”. Huile sur panneau. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #20

    Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.

    Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #67

    Een art nouveau siervaasje van meerkleurig porselein, versierd met een jonge vrouw en bladeren in hoogreliëf. Onderaan genummerd. Een vingertje afgebroken.

    Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de jeune femme et feuilles en haut relief. Numérotée à la base. Un petit doigt manquant.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #727

    Ivoren netsuké in de vorm van een schildpad. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw.

    Un netsuke en ivoire en forme de tortue. travail japonais, premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. L. 5,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More