#648
#564
“Naïef landschap”. Olieverf op doek.
#83Comtesse
Een cartelklok van zwartgelakt hout in de geest van Neuchatel met vergulde versieringen. Met slinger en sleutel.
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Zeilschepen”. Een potloodstudie. Gesigneerd en gedateerd 1897.
”Voiliers”. Une étude au crayon. Signée et datée.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
#107Simoncini
“Uomo di ferro” Een bronzen kunstwerkje.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,33 ct et deux perles de Tahiti de 10,60 mm.No longer availableDim. 14,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#696
Twee Chinese violen met strijkstok in koffer.
Deux violons et archets dans un coffre.No longer availableDim. l: 52 cm en l: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#47
Een koekoeksklok van gebeeldhouwd perenhout. Zwarte woud.
#574A. Vandroemme
“Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#53
Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
#39Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Vrouw in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 155/300 buiten de plaat.
”Femme et intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 155/300 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 42,5 cmEstimate: € 30 / 50