Other lots in this auction
-
#436
Een vijfhoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal pentagonal en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 27 cm h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549Emberechts
“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#421
“Gentlemen, start your engines! - The Bonhams guide to classic sports & race cars”. Jared Zaugg. Ed. Die Gestalten. Berlijn, 2016.
“Gentlemen, start your engines! - The Bonhams guide to classic sports & race cars”. Jared Zaugg. Ed. Die Gestalten. Berlin, 2016.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#716Wiskemann
Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad. We voegen er twee kopjes en twee zoutvatjes met lepeltje aan toe.
Un service à café en trois pièces sur un plateau. Nous ajoutons deux tasses et deux salières avec une petite cuillère.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#232A. Vereecke
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#212
Een grote wandspiegel in rijkelijk gedecoreerde en vergulde lijst.
Un miroir à encadrement richement décoré et doré.No longer availableDim. 124 x 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#159J. Vincken
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#711
Bronzen beeld van een musicerende Bodhisatva. Thailand.
Une statue en bronze représentant un Bodhisattva musical. Thailande.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1Daum France
Een karaf van kleurloos kristal met een gekleurde haan als stop. Onderaan gemerkt.
Une carafe en cristal incolore avec un bouchon en forme de coq polychrome. marque sous la base.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze Tahitiparels parels van 9,90 mm.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles de Tahiti grises de 9,90 mm.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -
#97
Een paar porseleinen balustervazen in de geest van Sèvres, gedecoreerd met twee meerkleurige vrouwenportretten in een met goud omzoomde cartouche en op groene achtergrond. Eén gerestaureerd aan de voet.
Une paire de vases balustre dans l’esprit de Sèvres, décorées de deux portraits de femmes polychromes sur cartouches avec encadrement dorés et sur fond vert.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#12
Een paar handgeschilderde miniaturen.
Une paire de miniatures peints à la main.No longer availableDim. 6 x 5,5 cmEstimate: € 50 / 80