#341
Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
A bronze statue of a rooster, signed T. Hinod? One leg is broken.No longer availableDim. h 14.5 cmEstimate: € 30/40 -
Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.
#102Jules De CortPeriod: 1918-1999
‘Zonnebloemen’, olieverf op doek, gesigneerd Jules De Cort.
'Sunflowers', oil on canvas, signed Jules De Cort.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 150/250 -
#346
Een gevlamde onyxen piëdestal waarvan de voet uit drie zuilen bestaat.
A flamed onyx pedestal table with a base consisting of three columns.No longer availableDim. h 88 x Ø 30 cmEstimate: € 100/150 -
#491Bambara
Een gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.
#315,
Een vintage lampenvoet van glas, groen gekleurd in de massa.
A vintage glass lamp base colored green in the mass.No longer availableDim. H: 41 cmEstimate: € 50/60 -
#331
Een vaas van geslepen Boheems kristal, blauw gekleurd in de massa.
A vase made of cut Bohemian crystal, colored blue throughout.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 30/50 -
#157
Een shashka kozakkenzwaard met deels bronzen heft en met schede van leder en messing. Gemerkt en 1942.
A shashka Cossack sword with a partly bronze handle and a sheath made of leather and brass. Marked and dated 1942.No longer availableDim. 98 cmEstimate: € 280/320 -
#189
Vier stuks Hollands art nouveau plateelwerk. Een knobbelvaas van Goedewagen-Distel (H. 28 cm), een balustervaas en een obconische vaas (H. 24,5 cm) van Fiso Goedewagen (H. 23 cm) en een coupe van De Distel gemerkt Friso (H. 13 cm).
#366
Een mahoniehouten en wortelhout gefineerd naaitafeltje met lade en klep. Poten met kruisverbinding in H. Sporen van slijtage.
A mahogany and root wood veneered sewing table with drawer and flap. Legs with cross connection in H. Signs of wear.No longer availableDim. 74 x 54,5 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#71
“Maria met kind”. Een gepatineerd houten beeldje.
#612
Een Indische houten reliëfsculptuur met figuratief tafereel.
An Indonesian wooden relief sculpture with a figurative scene.No longer availableDim. 91 x 34 cmEstimate: € 80/120