Other lots in this auction
-
#124J. Severin
“Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 80/100 -
#729Jozef Tilleux
“Louis Zimmer”. Een portret. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 16/11/67.
”Louis Zimmer”. Un portrait. Huile sur toile. Signée et datée: 16/11/67.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#10
Een antieke pince-nez met gedeeltelijk 9 karaats gouden montuur en in originele doos. Niet compleet.
Un pince-nez antique, monture partiellement en or 9 ct et dans sa boîte d’origine. Pas complet.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#421
Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.
Un petit vase balustre en porcelaine de Céladon craquelée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 55/60 -
#139Belnori (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100/150 -
#686
Een Engelse lage tafel met twee klapbladen.
Une table basse anglaise à deux abattants.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 30/50 -
#121
Een zeldzame vaas in Vlaams aardewerk. Gedecoreerd met een bloemmotief en hagedissen.
Un vase rare en faïence flamande au décor de lézards et de motifs à fleurs.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/140 -
#432
“Jachthonden en een vos”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in klassieke stijl.
”Chiens de chasse et renard”. Huile sur panneau. Travail d’atelier récent, style classique.No longer availableDim. 24,5 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#90
Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van vogeltjes van email gezet op grijze parels.
Broche en or jaune 18 ct en forme de petits oiseaux en émail et sertie de perles grises.No longer availableDim. 15,61 gEstimate: € 650/750 -
#439L. Van Lint
“Vrouw aan de rand van het dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au bord du village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#146
Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#316
Een bonheur-du-jour in Chippendalestijl met drie laden aan weerskanten.
Un bonheur-du-jour, style Chippendale, à trois tiroirs de chaque côté.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 100/120