Other lots in this auction
-
#200
Een lingot van 500 g. geel goud. Gemerkt Au 999,7. Essayeur PCB in een klavertje vier. Testrapport Fischerscope XRAY XAN 222: 99,8 à 100% Au op vier punten.
Un lingot en or jaune de 500 gr. marque Au 999,7. essayeur PCB dans un trèfle à quatre feuilles. Rapport de test Fischerscope XRAY XAN 222: 99,8 à 100% Au sur quatre points.No longer availableDim. 500 gEstimate: € 12000 / 15000 -
#584
“Compositie.” Acryl op papier. Draagt handtekening in potlood: “ Gleizes”.
”Composition”. Acrylique sur papier. Signature au crayon: ‘ Gleizes’.No longer availableDim. 50 x 37,5 cmEstimate: € 460 / 500 -
#31
Een klokje in de vorm van een vogelkooitje met twee vogeltjes. We voegen er een vogelkooitje met glazen vogeltje, gemonteerd als lamp aan toe.
Une petite pendule en forme de cage d’oiseaux et deux oiseaux. Nous ajoutons une cage d’oiseau avec un petit oiseau en verre montée en lampe.No longer availableDim. h: 22 & 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248
Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
Un vaisselier en chêne à deux portes en bas.No longer availableDim. 200 x 160 x 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#129Smets
“Het dobbelspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le jeu de dés”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#559
“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#472
“Vlakkencompostitie”. Olieverf op papier. Zonder signatuur.
Composition, surfaces planes”. Huile sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 43,5 x 46,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#781Val St. Lambert
Twee kleurloze vaasjes en een groene vaas van kristal. Allen gemerkt.
Deux petits vases incolore et un petit vase en cristal vert. Marqués.No longer availableDim. h: 8 & 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#341
Een vol messingen en vergulde kandelaar in barokke stijl.
Un candélabre en laiton massif doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#20
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met bolletjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct avec des petites boules.No longer availableDim. 2,23 gEstimate: € 50 / 80 -
#230
Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,15 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#659Jozef Adriaan Callaerts
“Haven van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le port d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 140