#434
“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel in de geest van de XIXe eeuw.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau dans l’esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#24Jos Stokbroekx
“Domein Bokrijk.” Ets, genummered 10/60, gesigneerd buiten de plaat.
"Domaine de Bokrijk". Une eau-forte, numérotée 10/60, signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 30/35 -
#735
#431
Houten koffertje met koperen slot. Chinees werk.
#619
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#314
“Stad aan het water”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
”Ville auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#634
#262Louis Waegemans
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée. Début XXème siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 160/200 -
#593
#9Jos Albert
“Plattelandszicht”. aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1928.
”Vue sur la campagne”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#664
Een paar architecturale gravures. XIXde eeuw.
Deux gravures architecturales. XIXème siècle.No longer availableDim. 48 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#369Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Vissersboten op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche sur l’Escaut”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 180/220