Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.
Dim. h: 125 cm
SKU: 1212170204.
Category: Beeld.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #204
Estimate: € 1500 / 1700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #241

    “L’été” & “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels.

    "L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #281

    “La danse”. Twee beeldjes van bruingepatineerd zamak op houten sokkels.

    "La danse". Deux statues en régule sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #580

    “Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Een beeld van steengoed met een bruingepatineerde koperen buitenlaag.

    “Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Sculpture en grès à patine cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #247

    Een art nouveau damesbuste van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel. Naar een werk van Foretay.

    Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #603

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221

    “De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.

    "La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #283

    “L’été” en “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak.

    "L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #203
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.

    “Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #511

    Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.

    Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #141
    Achille Leys
    Period: 1873-

    “Oude vrouw”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk.

    "Vieille dame". Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #27

    Een dienaar van deels gepolychromeerd brons.

    Un serviteur en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200°
  • #298

    Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.

    Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #677

    Een beeldje van een Boeddha van speksteen.

    Une statue de Bouddha en stéatite.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #646

    Naaitafel van gemarquetteerd en zwartgebeitst hout. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage aan het fineer.

    Table à ouvrage en bois marquetté et noirci. Epoque Napoléon III. Quelques usures au placage.
    No longer available
    Dim. H. 77 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #619
    Märklin

    Diesellocomotief model 3067 voor spoortype HO in originele doos.

    Une locomotive Diesel modèle 3067 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #37

    Een paar achthoekige kandelaars van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Eén met schade aan de rand.

    Deux chandeliers octogonaux en faïence blanche et bleu, Delft. Marque sous la base. XIXième siècle. Un chandelier avec dégâts au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #265

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #368

    Een kleine console van meerkleurig aardewerk uit Rouen. Onderaan gemerkt.

    Une petite console en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #717

    Een antieke koro van cloisonné op rood koper, bovenaan getooid met een Fo-hond.

    Un koro antique en cloisonné sur cuivre rouge, surmonté d'un chien Fo.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #516

    Een tweedeurskastje in Chinese lak, versierd met personages van pietra dura.

    Une petite armoire à deux portes , laque chinoise, décor de personnages pierre dura.
    No longer available
    Dim. 110 x 79 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #103
    Val St. Lambert ‘Studio Cristal’

    Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.

    Vase multicolore. Marque sous la base et numéro 95/338.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #613

    Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #640

    Een verzilverde spiegel versierd met bloemen als kroon. gemerkt V, S en scheepsmerk.

    Miroir argenté coiffé de fleurs . Marque V.S. et bateau.
    No longer available
    Dim. H: 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #662
    Renaat Venis
    Period: °1940

    “Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Zomer ‘60.

    "Ferme". Huile sur toile. Signée et datée Eté '60.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More