Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.
Dim. h: 125 cm
SKU: 1212170204.
Category: Beeld.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #204
Estimate: € 1500 / 1700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #211

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #203
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.

    “Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #580

    “Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Een beeld van steengoed met een bruingepatineerde koperen buitenlaag.

    “Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Sculpture en grès à patine cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #221

    “De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.

    "La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #298

    Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.

    Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #247

    Een art nouveau damesbuste van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel. Naar een werk van Foretay.

    Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #281

    “La danse”. Twee beeldjes van bruingepatineerd zamak op houten sokkels.

    "La danse". Deux statues en régule sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #283

    “L’été” en “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak.

    "L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #27

    Een dienaar van deels gepolychromeerd brons.

    Un serviteur en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200°
  • #511

    Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.

    Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #241

    “L’été” & “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels.

    "L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #603

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #141
    Achille Leys
    Period: 1873-

    “Oude vrouw”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk.

    "Vieille dame". Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #13

    Een kleine radio-cassette in de vorm van een Würlitzer jukebox.

    Petite radio-cassette en forme d’un jukebox Würlitzer.
    No longer available
    Dim. H: 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #357

    Een designvaas en een karaf met verzilverde montuur, resp. roze en blauw gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.

    Un vase design et une carafe avec une monture en argent, rose et bleu dans la masse. Le vase est signé Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #565

    Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne à suspendre avec du verre taillé en facette.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #183

    Jachthoorn van gesculpteerd ivoor versierd met een everzwijnen-en een hertenjacht, met bladmotieven en een wolvenkop. Duits werk, XIXde eeuw.

    Une cor de chasse en ivoire sculpté, décoration de chasse aux sangliers et chasse aux cerfs, feuillage et tête de loup. Oeuvre allemande, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. L. 42 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #105

    Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct.

    Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,85 ct.
    No longer available
    Dim. 3,88 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #432

    Een schemerlampje gemonteerd op een wierookbrander van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.

    Une lampe montée sur un brûle-parfum en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #588

    Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.

    Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec un décor sur fond jaune. Cheveu dans le fond.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #482
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.

    "Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Epreuve d'artiste, signée et numérotée 13/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #663

    Een collectie van zes miniatuurvaasjes en -flesjes van blauw en wit Chinees porselein. Eén met een Yongzhen-merk in blauw onder glazuur. De overige Kangxi en andere.

    Une collection de six vases miniatures en porcelaine chinoise blanche et bleue. Un vase porte la marque Yongzhen en bleu. Les autres sont marqués Kangxi ou autres.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #163
    Goebel, Germany

    Acht kerstbeeldjes van meerkleurig porselein, waarbij Maria, St. Jozef, de os en Jezus uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.

    Huit statuettes de Noël en porcelaine polychrome, dont une Sainte-Marie, Saint-Joseph, le boeuf et Jésus. Font parties d'une série de M.I. Hummel. Portent tous une marque.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).

    No longer available
    Dim. L. 23,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #341

    Een schelpvormige turfbak van zwartgelakt metaal met verguld decor met een geëmailleerd handvat. Tijdperk Napoleon III.

    Une tourbière en forme de coquillage en métal laqué noir et décor doré et une poignée en émail. Période Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More