Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.
Dim. h: 125 cm
SKU: 0603180204.
Category: Beeld.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #204
Estimate: € 1500 / 1700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #707

    “Jachthond”. Een bronzen beeld.

    ”Chien de chasse”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #295

    “Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.

    ”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #197

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    ”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #158

    Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.

    Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #567

    “Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.

    ”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #538

    Een zittende kat in Egyptische stijl van bruingepatineerd brons. Recent werk.

    Un chat assis en style Égyptien en bronze patiné brun. Travai récente.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #537

    “De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.

    ”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #202

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #691

    Een tijger van gesculpteerd jaspis. Schilfer aan de staart.

    Un tigre en jaspe sculpté. Éclat à la queue.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448

    Een lot van twee paar beeldjes van zamak, bestaande uit een jongen en meisje op houten sokkel en twee romeinse bustes.

    Un lot comprenant deux paires de statues en régule, comprenant un jeune homme et une jeune fille sur un socle en bois et deux bustes Romains.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #681

    Een draakje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk.

    Un dragon en ivoire sculpté. Oeuvre chinoise.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #698

    “Le Sire de Framboisy”. Een bronzen kandelaar. Op zwart marmeren voetstuk.

    ”Le Sire de Framboisy”. Un chandelier en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #161

    “Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.

    ”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #677

    Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.

    Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 25 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #577

    “Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.

    ”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #163
    A. Bouny

    Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.

    Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #138

    “De Sabijnse maagdenroof”. Een bronzen groep op arduinen voetstuk naar een werk van Jean de Boulogne.

    Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Jean de Boulogne.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #157

    Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.

    Un tigre assis en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #687

    “Afghaanse windhand”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    ”Lévrier afghan”. Une statue en bronze patiné brun.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #475

    Een paar olifanten van gesculpteerd jade op houten voetstukjes.

    Une paire d’éléphants en jade sculpté sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #187

    “Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.

    ”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #111

    “Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.

    ”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 30 m
    Estimate: € 40 / 50
  • #65
    Cary Diller (?)

    “Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.

    “Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.

    Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.
    No longer available
    Dim. 76 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #393

    Een lot tin, bestaande uit een kalebasvormige kan, een schotel, een lamp, een maatbeker en twee schaaltjes.

    Un lot d’objets en étain comprenant une gourde, un plat, une lampe, un doseur et deux coupelles.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #205

    Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.

    Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #89
    Jozef Vinck
    Period: Berchem 1900 - Mortsel 1979

    “O.L.V. van Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd. We voegen er een boek over de kunstenaar aan toe.

    ”O.L.V. van Antwerpen.” Aquarelle sur papier. Signée. Nous ajoutons un livre portant sur l’artiste.
    No longer available
    Dim. 37 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,27 ct. en een centrale tanzaniet van ± 3,70 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,27 ct et d’une tanzanite centrale de ± 3,70 ct.
    No longer available
    Dim. 6,67 g
    Estimate: € 3000 / 3300
  • #379
    Armand Rassenfosse

    “Arbeidersvrouw”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1917 in de plaat.

    ”Femme d’ouvrier”. Une lithographie. Signée et datée 1917 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 26 x 18,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #824

    Een mahoniehouten speeltafeltje op centrale poot eindigend in drie barokke dolfijnen en het blad bekleed met vilt.

    Table à jeu en acajou sur pied centrale terminant en trois dauphins baroques. Tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #723

    “Cours du Rhin”. Een oude ingekleurde kaart. Maillart et Soeur. Bruxelles, 1795.

    ”Cours du Rhin”.Une carte ancienne mise en couleurs. Maillart et soeur. Bruxelles.
    No longer available
    Dim. 42,5 x 33,5cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #726

    Een grenenhouten archiefmeubel met tien laden.

    Meuble à archives en sapin ouvrant à dix tiroirs.
    No longer available
    Dim. H. 130x125x83,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #136

    Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.

    Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. 153 x 103 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #15
    Pakistan

    Karpet van wol.

    Une carpette en laine.
    No longer available
    Dim. 108 x 65 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #400

    Een halssnoer van kultuurparels in dégradé. Zilveren slotje 835‰.

    Collier en perles de culture en dégradé. Fermoir en argent 835‰
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #455

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More