Similar lots by type
-
#211
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#27
Een dienaar van deels gepolychromeerd brons.
Un serviteur en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200° -
#247
Een art nouveau damesbuste van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel. Naar een werk van Foretay.
Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#603
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#141Achille LeysPeriod: 1873-
“Oude vrouw”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk.
"Vieille dame". Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#298
Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.
Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#241
“L’été” & “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels.
"L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#580
“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Een beeld van steengoed met een bruingepatineerde koperen buitenlaag.
“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Sculpture en grès à patine cuivre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200/240 -
#511
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100/120 -
#221
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
"La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#283
“L’été” en “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak.
"L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#203Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350/500 -
#281
“La danse”. Twee beeldjes van bruingepatineerd zamak op houten sokkels.
"La danse". Deux statues en régule sur socles en bois.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#474Verdani
“Stilleven met aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux faïences". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#317Val St. Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen groen en kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé vert et incolore.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 60/100 -
#138
Drie vintage handtassen.
Trois sacs à main vintage.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#209
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#715
Een messingen sac-a-perles met glazen pendeloques.
Un sac-à-perles avec pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#239Karel Verelst
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesols". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#388
Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.
Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.No longer availableDim. h: 43 & 47 cmEstimate: € 80/120 -
#381
Lot messing: drie kandelaars, petroleumkan, potje . We voegen er een cakevorm en een schenkkan aan toe.
Un lot d'objets en étain comprenant trois lampes à huile, un petit pot, une bouteille à pétrole. Nous ajoutons un moule à cake et une verseuse.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#272Raoul WielmaeckerPeriod: 1887-1973
“Weidelandschap met molen.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1930.
"Vue sur la lande au moulin". Huile sur board. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 53 x 74 cmEstimate: € 100/120 -
#398
Een lot Frans porselein, bestaande uit een chocoladekan, een kandelaar, een dekseldoos en een pillendoosje.
Un lot d'objets en porcelaine française comprenant une verseuse à chocolat, un chandelier, une boite à couvercle et une boite à médicaments.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#660
Een pendule van gebeeldhouwd albast (kleine letsels) met een messingen uurwerk en een wijzerplaat van polychroom email, versierd met vogels en bloemen. Omstreeks 1900.
Une pendule en albâtre (petits dégâts) avec une horloge en laiton, le cadran est en émail polychrome, décor d'oiseaux et de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 100/160 -
#291Noritaké
Een schaal van meerkleurig Japans porselein met een bloemendecor.
Un plat en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 15/20