Similar lots by type
-
#605Poul Kjærholm E Kold ChristensenPeriod: 1929-1980“PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.
"PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.No longer availableDim. 68,5 x 204 x 102 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#541Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.
"Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.No longer availableDim. 74 x 275 x 100 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#551Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.
"Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.No longer availableDim. 74 x 240 x 100Estimate: € 1200 / 1800 -
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
A faceted crystal posy holder.No longer availableDim. 17 x Ø 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#340Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.
A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.No longer availableDim. l 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#559Een luchter met verguld metalen frame en floraal gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.
A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#350Val Saint LambertEen lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.
A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#528Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with a matte black frame, chrome metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the base.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#349Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.
An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.No longer availableDim. h 13 x l 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#534Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.
A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.No longer availableDim. 74 x 214 x 98 cmEstimate: € 600 / 800 -
#548VTWonen“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.No longer availableDim. 70 x 100 x 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#531Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.
A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#215Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
A hall lantern with a copper sculpted cap and cut glass globe.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 60 / 80 -
#561Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.
"Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.No longer availableDim. 74 x Ø 140 cmEstimate: € 600 / 800 -
#211Guglielmo PugiPeriod: 1850-1915Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.
A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#165‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.
'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.No longer availableDim. h 58 x l 55 x d 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#587Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.
A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.No longer availableDim. 29 x 49 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.
A bronze chandelier with six arms and crystal pendants.No longer availableDim. h 60 x Ø 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.No longer availableDim. 110cmEstimate: € 600 / 800 -
#599Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.
An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.No longer availableDim. 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.
A pair of vintage design armchairs with leather seats and wooden frames.No longer availableDim. 75 x 73 x 75 cmEstimate: € 250 / 350 -
#553Een groen glazen Jugendstil vaas met floraal reliëf decor. Klein schilfertje aan bovenrand.
A green glass Art Nouveau vase with floral relief decoration. Small chip on the top edge.No longer availableDim. 37 x Ø 13 cmEstimate: € 120 / 180 -
#563Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.
A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 175 / 225 -
#557“Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.
"Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#150Een 18 kt witgouden halssnoer met 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
An 18kt white gold necklace with an 18kt white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct and rubies with a total weight of approximately 2.50 ct.No longer availableDim. 50,60 gEstimate: € 3000 / 3400 -
#579Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.
A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#369Jacobs“Stilleven met fazant”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Pheasant". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147Jean De RoncourtEen art-deco beeld van een krijger met speer in zamak, gesigneerd op de marmeren voet J. De Roncourt.
An Art Deco sculpture of a warrior with spear in zamak, signed on the marble base J. De Roncourt.No longer availableDim. h 56 x l 90 x b 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#50Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.
An 18 karat yellow gold necklace with an 18 kt yellow gold pendant or brooch set with a cameo.No longer availableDim. ketting 11,28 g camee 13,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#616Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#183Val Saint-LambertEen vaas met voetstuk “Gary” van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt en met label.
A vase with pedestal "Gary" made of cut crystal, colored green throughout. Marked and labeled.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#492Louise Nevelson“Vrouwelijk naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1928.
"Feminine nude". A drawing on paper. Signed and dated 1928 at the bottom.No longer availableDim. 27 x 16 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#400Girard Perregaux Swiss MadeEen herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.
A men's watch made of stainless steel and gold with a leather wristband. Marked.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#152Clement Van DroogenbroekPeriod: 1875-1966“Stilleven met haring en sardines”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Herring and Sardines". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 63 x 71 cmEstimate: € 200 / 300 -
#138ReynoldsEen Franse hoorn, Reynolds Contempura, Abilene Texas. FE 12. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas.
A French horn, Reynolds Contempura, Abilene Texas. Serial number 12. Recently serviced and in working condition. Comes in original carrying case.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#527Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260

