#167Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#132Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Fluté.
#7
Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
#88
Een midcentury kapstokmeubel in twee niveaus.
A midcentury coat rack in two levels.No longer availableDim. 140 x 180 x 23 cmEstimate: € 200/250 -
#145Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#181
Een lot van 20 groene kristallen glazen met kleurloze voet. In houten vakverdeling.
A lot of 20 green crystal glasses with clear feet. In a wooden compartment.No longer availableDim. H. 12,3 Ø 8,7 cmEstimate: € 35/40 -
#69
Rijkelijk gesculpteerde credenza met drie paneeldeuren.
Richly carved credenza with three panel doors.No longer availableDim. 121 x 170 x 66 cmEstimate: € 400/600 -
#138Val Saint Lambert
#65
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 300/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio of contemporary Flemish visual art. 1999-2000 Edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 300/500.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#131Val Saint Lambert
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc.
A set of 5 colorless cut crystal glasses, model Duc.No longer availableDim. H. 13,5 Ø 7,7 cmEstimate: € 25/40 -
#119
Een tweedelige tafel met beschadigd gefineerd blad.
#77Philips
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Designed by Louis Kalff in 1955.No longer availableEstimate: € 100/150