#677T. Moretto“De dirigent”. Een amusant biscuit beeldje. Gesigneerd.
"The conductor." An amusing biscuit porcelain figurine. Signed.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#678Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#214Eugeen Von Blaas“Bloemenmeisje.” met kleurrijk pastel opgehoogde 19de eeuwse fotoprint door Fischel, Adler & Swartz.
"Flower seller." a brightly colored pastel-enhanced 19th-century photoprint by Fischel, Adler & Swartz.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#604Hubert Minnebo“Abstract figuur”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/7.
#233Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120 / 180 -
#637‘La Gloire’, een zamakken beeld met een engel en een lopende dame, naar Moreau.
'La Gloire', a zamak statue featuring an angel and a walking lady, after Moreau.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Een 14 kt geelgouden broche bezet met fijne pareltjes.
#531Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
A pair of wooden armchairs with sculpted floral decoration.No longer availableDim. 84 x 72 x 66cmEstimate: € 400 / 500