Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rond bloemvormig handgeknoopt Iranees tapijt.

Een rond bloemvormig handgeknoopt Iranees tapijt.

A round flower-shaped hand-knotted Iranian carpet.
Dim. Ø 100 cm
SKU: 2701260570.
Categories: Tapijt, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 40 / 60
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #491

    Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.

    A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #493

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques.

    A brass chandelier with crystal pendeloques.
    Place a bid ›
    Dim. h 90 x Ø 74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #451

    Een handgeknoopt oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 290/400 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #531
    Royal Albert Bone China

    Een porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.

    A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 x Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.

    A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high.
    Place a bid ›
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.

    A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux.
    Place a bid ›
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #511

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Place a bid ›
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487
    Angelpoise

    Een vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.

    A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired.
    Place a bid ›
    Dim. verstelbaar
    Estimate: € 100 / 150
  • #468

    Een machinaal geknoopt oosters tapijt.

    A machine-made oriental carpet.
    Place a bid ›
    Dim. 295/430 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #523
    Manifattura SC3

    Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.

    A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 51 cm (voet)
    Estimate: € 60 / 80
  • #600

    Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.

    A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif.
    Place a bid ›
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #484

    Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.

    A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points.
    Place a bid ›
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #517

    Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.

    A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.
    Place a bid ›
    Dim. l 99 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181

    Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden. S72A

    A centerpiece, silver with crystal bowl, marked with German hallmarks and 800. 1180 grams of silver. One handle needs repair. S72A.
    Place a bid ›
    Dim. 20 x 54 x 25.5 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #467
    Miek Van Orshoven

    “Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.

    "Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate.
    Place a bid ›
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #585

    Een handgeknoopte Bochara loper.

    A hand-knotted Bukhara runner.
    Place a bid ›
    Dim. 335 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #469

    Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.

    An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip.
    Place a bid ›
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #163
    Period: 1933

    “Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.

    "Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame.
    Place a bid ›
    Dim. 109 x 132 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #483
    Limoges Lafarge

    Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

    A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 120 / 220
  • #504

    Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.

    A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt.
    Place a bid ›
    Dim. 180 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #364

    Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.

    A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design.
    Place a bid ›
    Dim. 302 x 196 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223

    Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.

    A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp.
    Place a bid ›
    Dim. h 25 cm (met sokkel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #301

    Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.

    A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 13 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #458
    L. De Clercq

    Een vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.

    A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #265

    Een kristallen coupe met verzilverd metalen rand.

    A crystal coupe with a silver-plated metal rim.
    Place a bid ›
    Dim. h 14 x Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Een lot van twee oude bayonetten met onbekende origine.

    A lot of two old bayonets with unknown origin.
    Place a bid ›
    Dim. l 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111

    Een vintage Italiaanse sommelier set, messing en zilver, uitgebracht circa 1970 voor het Associazione Italiana Sommelier, (gemerkt ais), bestaande uit een dienblad, een ijsemmer, een flessenkoeler (of kwispedoor) en een kaviaar schaaltje. Zilvermerken: 925, alsook 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano) Toegevoegd een ijstang.

    A vintage Italian sommelier set, brass and silver, released around 1970 for the Associazione Italiana Sommelier, (marked ais), consisting of a tray, an ice bucket, a wine cooler (or spittoon), and a caviar dish. Silver marks: 925, also 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano). Includes an ice tong.
    Place a bid ›
    Dim. 51.5 x 41.5 (dienblad)
    Estimate: € 300 / 400
  • #497

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.

    A design coffee table with a chromed metal base and rectangular granite top.
    Place a bid ›
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #33

    Een paar glazen art-deco vazen met goudkleurig decor, met een beetje schilferschade aan de rand van 1 vaas.

    A pair of art-deco glass vases with gold-colored decoration, with minor flaking damage to the rim of one vase.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #354
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Staand naakt” potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    "Reclining nude" pencil on paper. Signed. Dated '79.
    Place a bid ›
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #245
    Württembergische Metallwarenfabrik

    Een set van 2 verzilverd metalen schalen waarvan één op pootjes, art-nouveau, gemerkt OX WMF 1/0. AR3

    A set of 2 silver-plated metal bowls, one with legs, Art Nouveau style, marked OX WMF 1/0. AR3.
    Place a bid ›
    Dim. 47,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #377

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.

    A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.
    Place a bid ›
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308

    Een ceremonieel Afrikaans sikkel-mes met koperen lemmet en gesculpteerd houten handvat.

    A ceremonial African sickle with a copper blade and sculpted wooden handle.
    Place a bid ›
    Dim. l 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een set van 2 blauw-witte Chinees porseleinen dekselvazen, medio 20ste eeuw.

    A set of 2 blue and white Chinese porcelain lidded vases, mid-20th century.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #287

    Een partij van vier boeken over Antwerpen. Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen, Stad Antwerpen 3na. Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen, Augustin Thys. Bouwstoffen voor de geschiedenis van Antwerpen in de XIXde eeuw. Antwerpen, beeld van een stad, Marijke Seresia & Jef Vanreusel.

    A set of four books on Antwerp. Building through the ages in Flanders, City of Antwerp 3rd edition. History of the streets and public places of Antwerp by Augustin Thys. Building materials for the history of Antwerp in the 19th century. Antwerp, an image of a city by Marijke Seresia & Jef Vanreusel.
    Place a bid ›
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekig voetstuk op drie pootjes.

    Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds.
    Place a bid ›
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten in veiling. Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 January 2026 19:00
Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More