#193MeissenPeriod: 1850-1924
Een porseleinen schaal met bloemendecor. Verso gemerkt.
#33
Een koperen lessenaar met boek Iliade.
#473
Een polychroom Chinees porseleinen vaas met bloemendecor.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 80/100 -
#304
‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in vergulde kader, draagt handtekening.
#279
“Divine intervention”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram S onderaan. Onderging zware restauratie. 19e eeuws.
#614Léon Delderenne
“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
"Playing Children". Oil on panel, attributed to Delderenne on the reverse, dated 1898.No longer availableDim. 35,5 x 24,5cmEstimate: € 80/120 -
#571
‘Ballet danseres’; Bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening ‘Preiss’.
'Ballet dancer'; Bronze sculpture on a marble pedestal, with a signature 'Preiss'.No longer availableDim. h 47,5 cmEstimate: € 200/240 -
#301
Een paar vintage vergulde tafellampen. Voeten vertonen vliegroest.
#625
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#34Julien Schaeverbeke
‘Beek in het bos met sloep’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Julien Schaeverbeke.
"Brook in the Forest with a Barge," a painting, oil on canvas, signed Julien Schaeverbeke.No longer availableDim. h 45 x b 55 cmEstimate: € 40/60 -
#4
“Leopold III en Koningin Astrid”. Een paar ingekaderde prints op papier.
#451
"Panther." A sculpture of dark patinated bronze after a work by René Paris.No longer availableDim. 47cmEstimate: € 200/225