Other lots in this auction
-
#574
Tchokwe beeld van een stamhoofd, deels bekleed met luipaardvel, veren en attributen.
Sculpture Tchokwe d'un chef, en partie recouverte de peau de léopard, de plumes et d'attributs.No longer availableDim. H.64 cmEstimate: € 120/200 -
#264Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.
”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 300/400 -
#504
Een Afrikaans houten beeld met metalen beslag.
Sculpture africaine en bois ornée de clous.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 120/200 -
#102Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896 - 1965
“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Béguinage de Lierre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#330
Een 21,6 karaats gouden herdenkingsmunt Koning Boudewijn. 1951-1976.
Pièce de commémoration en or 21,6 K. Roi Baudouin 1951-1976.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 200/250 -
#136
Een notenhouten barmeubel met neerklapbaar blad en glazen leggers bovenaan en onderaan twee paneeldeurtjes.
Un meuble bar en noyer avec dessus rabattable et tablettes en verre en haut et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 110 x 125 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#188
Cocktailshaker van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen rond uitsparingen met personages en vogels. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Shaker à cocktail en argent martelé et ciselé à décor de frises florales autour des renfoncements avec personnages et oiseaux. Perse, milieu du XXe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 25 cm - 541 gEstimate: € 350/400 -
#541
Een Chinees warmhoudschaaltje van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages en een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Un plat à réchauffer chinois en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages et d'un chien Fo. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 60/100 -
#491
“Jager”. Een Afrikaans houten beeld.
Hunter . Une statue africaine en bois.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 60/100 -
#657
Een lot verzilverd metaal.
Un lot de métal argenté.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#302
“Flandria Septentrionalis”. Een landkaart van West-Vlaanderen en Zeeuws Vlaanderen. Een deels gekleurde XVIIe eeuwse kopergravure.
Flandria Septentrionalis . Une carte de la Flandre occidentale et de Zeeuws Vlaanderen. Une gravure sur cuivre du 17ème siècle partiellement colorée.No longer availableDim. 1! x 24,5 cmEstimate: € 100/150 -
#277
Een Hollandse broodtrommel van aardewerk en hout.
Une corbeille à pain hollandaise en faïence et bois.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 40/50