Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rond gebeeldhouwd salontafeltje met vier leeuwenpootjes en met een glazen blad.

Een rond gebeeldhouwd salontafeltje met vier leeuwenpootjes en met een glazen blad.

Table de salon ronde sculptée sur quatre pieds griffes et avec tablette en verre.
Dim. h: 60 cm Ø: 65 cm
SKU: 0402200036.
Category: Meubel.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #36
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #695

    Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.

    Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 78 x 89 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #406

    Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.

    Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.
    No longer available
    Dim. 60 x 69 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #580

    Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.

    Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.
    No longer available
    Dim. b: 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #680

    Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.

    Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #380

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #739

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #650

    Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.

    Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.
    No longer available
    Dim. Ø 125 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #625

    Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.

    Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. Ø 95 - H. 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #429

    Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.

    Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.
    No longer available
    Dim. H. 94 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #646
    Meurop

    Een reeks van vier stoelen van zwart staal, bekleed met zwart skaï. Model ‘Conseil’ naar ontwerp van Pierre Guariche (1929 - 1995). Omstreeks 1960. Slijtage en gebruikssporen.

    Suite de vier chaises en acier noirci recouvert de skaï noir. Modèle “Conseil” d’après Pierre Guariche (1929-1995). Vers 1960. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #610

    Een Engelse tafel van mahoniehoutfineer, bestaande uit een centraal deel met klapbladen en twee losse halfronde uiteinden. Met twee extra verlengbladen.

    Table ronde en deux parties en acajou. Avec deux allonges. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. Ø: 126 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #605
    Joe Colombo

    Een “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.

    Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.
    No longer available
    Dim. 73 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #850

    Een grote rieten mand met houtblokken.

    Grande corbeille à bois ancienne en osier.
    No longer available
    Dim. 47 cm Ø 54 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #690

    Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.

    Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 155 x 75 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.

    Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 245 x 170 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #675

    Een gebeelhouwd eikenhouten halmeubel in gotische stijl met kapstokken, een lade en een deurtje.

    Meuble de vestibule en chêne sculpté de style gothique aux crochets, un tiroir et une petite porte.
    No longer available
    Dim. 204 x 180 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #666
    Thonet

    Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.

    Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #452

    Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)

    Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #596

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #800

    Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.

    Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.
    No longer available
    Dim. 112 x 107 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • Thonet

    Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.

    Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 270 / 300
  • #444

    “Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.

    ”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.
    No longer available
    Dim. 42 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #780

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #446

    Twee antieke houten haardstoeltjes.

    Deux petites chaises en bois antique.
    No longer available
    Dim. H. 90 - 70 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #620

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een levensboom.

    Tapis persan en laine représentant un arbre de vie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 226 x 138 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #781

    Twee gebeeldhouwde wrattenzwijntanden met telkens een rij van drie olifantjes. We voegen een papiersnijder toe (letsel).

    Deux défense de phacochère, chaque fois formant une queue de trois éléphants. Nous ajoutons un coupe-papier (dégât).
    No longer available
    Dim. l: 22 cm (koorde)
    Estimate: € 30 / 50
  • #143

    “Het doopsel”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Kleien manco’s.

    “Le baptême”. Croquis en plâtre pour une sculpture en bois, utilisé comme décoration de façade d’une maison. Anvers, XIXe siècle. Petits manquants.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #133

    “Meisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Met gieterijstempel.

    “Fille”. Statuette en bronze d’après Chiparus. Avec cachet de fondeur.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #606
    Vitra

    “Eames DSW”. Twee kunststof designstoelen naar ontwerp van Charles & Ray Eames, waarbij één in blauw en één in wit. De blauwe onderaan gemerkt.

    “Eames DSW”. Deux chaises design d’après des modèles par Charles et Ray Eames, dont un en bleu, l’autre en blanc. La bleue porte une marque vers le bas.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #248

    Een antiek zakpercussiepistool met gegraveerde kolf met rood schildpad, achthoekige loop. XIXde eeuw.

    Pistolet de poche à percussion ancien. Crosse gravée avec ecaille rouge. Canon octogonal. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #172
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de village aux personnages”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 51 x 81 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #825
    Mercy Park Lighting

    Een lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.

    Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #347

    “Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.

    “Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #339

    Een zeldzame gravure met afbeelding van de St. Bernardusabdij te Hemiksem. XVIIe eeuw. Bijgevoegd een tweede XVIIe eeuwse gravure van de St. Goedele-kathedraal te Brussel.

    Gravure rare représentant l’Abbaye Saint-Bernard à Hemiksem. XVIIe siècle. Nous ajoutons une gravure du XVIIe siècle représentant Sainte-Gudule de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. 25 x 45 - 35 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #569

    “Atelier met eend”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘92.

    “Atelier au canard”. Huile sur toile. Signée et datée ‘92.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More