#421Boch
Een Art-Deco vaas met bloemmotief. Gemerkt
#364Donnet
“Heide”. Aquarel. Gesigneerd.
”Bruyère”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#733
Een bajonet van W.O.I. En een grijsgelakte schede.
Une baïonnette de la Première Guerre Mondiale et un fourreau laqué gris.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#175
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en één grote oorbel.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct et une grande boucle d’oreille.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200 / 300 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Un tapis oriental en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 198 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266
Een grote houten koffer met gegalbeerd deksel.
#784
Een bronzen vijzel met stamper.
#770Royal Copenhagen
Set van 9 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 en 1997.
#456
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
Un tapis persan nouée main, décor de fleurs et d’oiseaux. Usures.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#713Nimy
Een jonge vrouw bij een fontein. Aardewerken art deco beeldje. Onderaan gemerkt.
#242
“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 150 x 94 cmEstimate: € 40 / 60