Similar lots by type
-
#822
Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.
Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#834
Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.
Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#206
Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.
Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#838
Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.
Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#818
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#843
Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Lot de trois différents fauteuils de style Regency.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#821
Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100/180 -
#833
Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#835
Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#829
Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
Chaise commode petite et sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#816
Een vintage kapstok van gechromeerd metaal.
Porte manteau vintage en chrome.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#840
Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#842
Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.
Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#817
Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#828
Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.
Buffet à deux corps en sapin patiné ouvrant à deux fois deux portes à panneaux.No longer availableDim. 208 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#820
Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.
Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#841
Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#837
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#823
Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
Table à abattant anglaise à tablette chantournée.No longer availableDim. Ø 78 cmEstimate: € 360/380 -
#845
Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.
Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60/100 -
#819
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#836
Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.
Fauteuil en chêne à siège cannée.No longer availableEstimate: € 10/15 -
#831
Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.
Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#844
Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.
Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#469Mariette De Meulder
“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#87
Engelse tafelklok Edwardian met slinger en sleutel.
Pendule de table anglaise d’époque Edwardian avec balancier et clé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#473
“Horen, zien en zwijgen”. Een groepje van gesculpteerd Afrikaans ivoor op een houten sokkeltje.
“Ecouter, regarder et se taire”. Groupe en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail africain.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#449Arthur Van AsschePeriod: 1928-2012
“Staand naakt”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1979.
“Nu debout”. Huile sur carton. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#17
Een lot religieuze voorwerpen, bestaande uit twee verzilverde schrijntjes, waarbij één met de kruisweg en de andere voor Onze Lieve Vrouw van Lourdes, een meerkleurig porseleinen kruisbeeld en een miniatuur Madonna van Halle van Brussels porselein.
Lot d’objets religieux comprenant deux écrins en métal argenté dont un représentant le chemin de la croix, l’autre la Sainte Vierge de Lourdes, un crucifix en porcelaine polychrome et une miniature de la Vierge Noire de Halle en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#539R. Van Puymbroeck
“Damesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 60/100 -
#485
Drie verschillende halssnoeren van malachiet.
Trois différents colliers en malachite.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#736
Een commode van mahoniehoutfineer in Georgian stijl met drie grote en twee kleine laden met koperen trekkers.
Commode en placage d’acajou de style Georgian ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs aux anses en cuivre.No longer availableDim. b: 103 cmEstimate: € 240/360 -
#793Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé, coloré vert dans la masse. Avec griffe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#12
Het Kruis van Thomas van Aquino. Een gebedsprent.
La Croix de Thomas d’Aquin. Image de prière.No longer availableDim. 79 x 51 cmEstimate: € 20/25 -
#761
Een voorstelling van Ganesh van brons.
Représentation de Ganesh en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#79
“Best place to be”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘IZ’.
“Best place to be”. Huile sur toile. Monogrammée IZ.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 100/150