Other lots in this auction
-
#23
Een set van 9 Napoleon III-stijl stoelen met rode bekleding. Lichte beschadiging en losse vering bij sommige.
A set of 9 Napoleon III style chairs with red upholstery. Light damage and loose springs on some.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#139Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#38
"Landschap met plunderende soldaten, een brandende hoeve op de achtergrond." Hollandse School (17de eeuw). Aangekocht in 1975 bij kunsthandel E. Verkest, Tielt.
"Landscape with pillaging soldiers, a burning farmhouse in the background." Dutch School (17th century). Acquired in 1975 from art dealer E. Verkest, Tielt.No longer availableDim. 50 x 78 cmEstimate: € 2000/2400 -
#170Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#140Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#121Kuhlmann & Waldmann
Een professionele tekentafel.
A professional drawing board.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 120/200 -
#136Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#150Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#111
Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
A lot of 6 wooden chairs with red velvet upholstery.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#65
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 300/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio of contemporary Flemish visual art. 1999-2000 Edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 300/500.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#79Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen. Ontwerp Louis Kalff 1955.
A designer desk lamp Timor 69. Color: Dark green. Design Louis Kalff 1955.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#2
Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass border and fittings, inspired by Empire style.No longer availableDim. 77 x 200 x 90 cmEstimate: € 100/150