Similar lots by type
-
#665
Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#655
Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200/300 -
#672
Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
Une petite table ronde en bois patiné blanc, décor de guirlandes de fleurs et tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 80/100 -
#652
Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#626
Een tweeledig hoekmeubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en twee gevitreerde deuren in het opzet. (Eén zonder glas).
Une encoignure à deux corps, en dessous deux portes et un tiroir, au dessus deux portes vitrées dont une sans verre.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200/300 -
#525
Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.
Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.No longer availableDim. 75 x 140 x 88 cmEstimate: € 200/220 -
#635
Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.
Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 200/240 -
#803
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#237
Een bibliotheekkast met vier gevitreerde deuren bovenaan en vier laden boven vier paneeldeuren onderaan.
Une bibliothèque anglaise, le haut ouvrant à quatre portes vitrées, le bas à quatre tiroirs et portes.No longer availableDim. b: 225 cmEstimate: € 400/600 -
#244
Een mahoniehouten commode met spiegel met een wit marmeren blad en drie grote en twee kleine laden.
Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs, un miroir et une tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 94 x 113 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#520
Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. b: 120 cm -
#242
Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.
Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#631
Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.
Un bureau en bois style Lodewijk XV, décor sobre incrusté, un tiroir dans la ceinture, finition en bronze.No longer availableDim. b: 128 cmEstimate: € 400/600 -
#576
Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique avec quatre pieds gaine.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200/300 -
#606
Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400/600 -
#679
Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.
Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.No longer availableDim. Ø: 118 cmEstimate: € 200/240 -
#656
Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.
Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.No longer availableDim. b: 126 cmEstimate: € 200/240 -
#808
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#536
Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.
Une table en sapin sobre avec tiroir en ceinture.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 25/50 -
#645
Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.
Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.No longer availableDim. 76 x 163 x 82 cmEstimate: € 200/300 -
#628
Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.
Table en chêne et neuf chaises assorties. Epoque art déco.No longer availableDim. 230 x 148 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#723
Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne sculpté de style gothique anglais.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#680
Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten.
Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.No longer availableDim. 127 x 113 cmEstimate: € 240/360 -
#670
Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#86
Een vergulde bronzen luchter met vier lichten versierd met bloemenguirlandes.
Lustre en bronze doré à quatre lumières décoré de guirlandes de fleurs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#488
Een Chinese wijze van gesculpteerd zeepsteen op een voetstuk van speksteen.
Une statue en stéatite sculptée sur pied représentant un savant chinois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#636
Een slaapkamer van deels groengepatineerd grenenhout, bestaande uit een commode, een garderobe, een kaptafel en een nachtkastje.
Une chambre à coucher en sapin vert patiné, comprenant une commode, une coiffeuse, une table de nuit et une garde-robe.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#451
Een lot van zeven verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein. Enkele randschilfers. XIXe en XXe eeuw.
Lot de sept assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques éclats. XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 45/70 -
#265
Een eikenhouten commode met onderaan twee grote laden en bovenaan twee kleine en een grote lade naast een geheime lade en met een kleine lade in de gordel. De zijkanten versierd met twee getorste zuiltjes.
Une commode en chêne avec deux grands tiroirs, par dessus deux petits tiroirs et un tiroir secret. Cotés décorés avec des colonnes.No longer availableDim. b: 126 cmEstimate: € 180/240 -
#497
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen. Omstreeks 1900.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#477
Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
Plat octogonale en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois. Marque au verso. Quelques éclats. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#718
“Koppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Couple”. Deux statues en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#355
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.No longer availableDim. 13,61 gEstimate: € 1400/1500 -
#307
Een milieu-de-table van meerkleurig porselein in de vorm van een opengewerkt mandje, gedragen door een engel en op voetstuk met bloemen. Duits werk. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
Un milieu de table en porcelaine polychrome en forme de panier ouvert porté par un ange sur un socle avec décor de fleurs. Travail allemand, Marque sous la base. Début du XXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/160 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct. en toermalijn van ± 9 ct.
Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,85 ct. et une tourmaline ayant un poids de +- 9 ct.No longer availableDim. 20,56 gEstimate: € 2400/2600 -
#175
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de crucifix serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,63 gEstimate: € 700/800